Cítim sa slobodný, hovorí o odchode zo slávnej formácie Zayn Malik

Zatiaľ čo členovia formácie One Direction si momentálne užívajú pauzu, ich ex-kolega Zayn Malik zase svetlá reflektorov. O rozhodnutí opustiť slávnu skupinu vraj už nepochybuje.

Zayn Malik
Spevák Zayn Malik.
Autor: ,

Malik sa v rozhovore pre magazín Dazed vyjadril, že sa cíti slobodný. „Viem, že muzikanti sú často vnímaní ako ploché osobnosti, ktoré sa zaujímajú väčšinu času len o jediné. Ale máme toho v sebe omnoho viac,“ uviedol Malik. „Necítil som sa dobre,“ pokračoval. „Viete, čo tým myslím? Musíte byť schopní vyjadriť to, ako sa cítite, kde sa v danej chvíli nachádzate. A v konečnom dôsledku som teraz slobodný,“ dodal 23-ročný spevák a skladateľ.

Práve láska k písaniu textov a hudby ho priviedla k rozhodnutiu opustiť kapelu a začať sa vyjadrovať po svojom. „Vždy som mal rád jazyk a spôsob, akým môžete určité veci povedať, pričom to môže chápať celkom inak každý jeden človek, čo si to vypočuje. Vždy to záleži od toho, v akej fáze života sa nachádza človek, ktorý vás počúva,“ doplnil Malik.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Barbara Becker

Beckerova exmanželka Barbara prekvapila! O 18 rokov mladší partner

19.01.2017 12:20

Niekdajšia manželka tenisovej legendy, Barbara Becker, už rok tvorí pár s mladým Argentínčanom. Oficiálne sa spolu predviedli až teraz, v Ženeve.

Amanda Seyfried a jej partner Thomas Sadoski n

Seyfried: Nevesta som bola miliónkrát, na vlastnej svadbe chcem pokoj

19.01.2017 10:40

Po niekoľkých neúspešných vzťahoch sa herečka Amanda Seyfried plánuje konečne usadiť. Tento rok ju čaká svadba.

Uma Thurman a Arpad Busson

Má problémy s drogami aj alkoholom, vykresľuje Umu Thurmanovú jej ex

19.01.2017 00:00

Niekdajší snúbenci, Uma Thorman a Arpad Busson, sa nevedia dohodnúť pri téme starostlivosti o spoločnú dcéru. A tak sa začína tvrdý boj.

Elektrina, energie, bývanie

Energetici nahnevali regulačný úrad, za obrie poplatky k nim ide kontrola

19.01.2017 13:49

Regulačný úrad začal s cenovým konaním voči spoločnostiam Stredoslovenská energetika - distribúcia (SSE-D) a SPP - Distribúcia.

USA, inaugurácia, Franklin Delano Roosevelt

Muž z New Jersey sa zúčastní už na osemnástej inaugurácii prezidenta

19.01.2017 13:05

Účastníkom piatkového uvedenia nového prezidenta USA Donalda Trumpa do úradu bude aj B. Harold Smick Jr., Tento 91-ročný muž navštívi už osemnástu inauguráciu.

ústavný súd

Ústavný súd v pasci

19.01.2017 13:00

Ústavný súd je v zajatí politického konfliktu už dva a pol roka. Prezident odmieta vymenovať nových sudcov z kandidátov, ktorých zvolil parlament. Národná rada zase nechce predložiť iných.

peniaze, dane, odvody, daň, bankovky, euro, kalkulačka

Podnikateľov na Slovensku strašia najviac požiare a explózie

19.01.2017 12:42

Explózia a požiar sú najväčšou hrozbou pre podnikateľov na Slovensku. V rámci sveta je najväčším rizikom prerušenie prevádzky.