Táňa Pauhofová: Hrať vo filme mamu je dobrý trenažér do života

Atraktívna herečka sa v úlohe matky objavila na filmovom plátne už niekoľkokrát. Najbližšie ju môžu v tejto polohe diváci a diváčky vidieť v kinách už od štvrtka.

Ľuboš Kostelný, Klára Issová, Táňa Pauhofová
Ľuboš Kostelný, Klára Issová a Táňa Pauhofová pri nakrúcaní filmu Všetko alebo nič.
Autor:
Slovenská herečka Táňa Pauhofová sa na filmovom plátne ocitla už viackrát v úlohe mamy a táto poloha jej podľa vlastných slov aj celkom zachutila. „Priznám sa, že mňa veľmi bavia úlohy mám. Prvý film, kde som stvárnila mamu, bol asi Muzika, potom v Horiacom kre som mala dve dcérky a do roly mamy ma obsadili aj v komédii Všetko alebo nič, ktorá práve ide do slovenských kín. Tam som zas stvárnila úplne inú mamu, ktorá napriek tomu, že je rozvedená, nie je na veci sama a so svojou dcérkou je do veľkej miery parťáčka. Potom jej však príde ďalšie dieťa a opäť čelí situácii, ktorú nemá úplne pod kontrolou. Často si hovorím, ako strašne dobre, že sa takéto veci učím zvládať iba na filmovom plátne. Je to taký dobrý trenažér do života,“ zasmiala sa herečka.

S romantickou komédiou nemala vraj známa herečka do nakrúcania snímky Všetko alebo nič žiadnu skúsenosť a dodnes má voči tomuto žánru veľký rešpekt. „Ten žáner samotný je pre mňa veľkou výzvou, pretože robiť srandu nie je vždy iba sranda. Museli sme v dialógoch nájsť tú živosť, humor a hĺbku, aby to nebolo umelé a aby diváčky, ktoré sa na film prídu pozrieť, cítili, že to s nami žijú tiež,“ poznamenala Pauhofová, ktorá podľa vlastných slov heslo ‚Všetko alebo nič‘ do svojho života bežne neaplikuje. „Ja nie som ten extrémistický typ. Jasné, že ako herečka a ako Táňa mám občas sklony k hyperbolizovaniu a tým pádom chcem vždy všetko, ale vo svojej podstate som veľmi umiernený typ,“ uviedla.

Súvisiace články:

Raper Drake a speváčka Jennifer Lopez

Drake je do Lopezovej až po uši! Kúpil jej náhrdelník za 100-tisíc

16.01.2017 13:35

Je to vážne! Raper Drake a speváčka Jennifer Lopez už svoj vzťah netaja. A čo viac, hudobník zahŕňa hviezdu luxusnými darčekmi.

Herec Orlando Bloom na archívnom zábere.

Veľké prekvapenie k 40-ke! Toto pre Blooma zorganizovala Katy Perry

16.01.2017 12:01

Minulý týždeň oslávil okrúhle štyridsiate narodeniny. Hercovi Orlandovi Bloomovi pripravila najväčšie prekvapenie jeho partnerka - speváčka Katy Perry.

Kim Kardashian

Zviazali ma a prelepili ústa, opísala hrozné chvíle lúpeže Kardashian

16.01.2017 10:32

Francúzsky týždenník zverejnil v nedeľu prepis výpovede americkej televíznej celebrity Kim Kardashian West po minuloročnom prepadnutí.

KDH, Alojz Hlina

Hlina vyzval Rybníčka, aby nezakladal stranu. Chce ho v KDH

16.01.2017 17:24

Predseda mimoparlamentného KDH Alojz Hlina dnes vyzval primátora Trenčína Richarda Rybníčka, aby nezakladal novú konzervatívnu stranu TOSKA.

peniaze

Štát predal dlhopisy za vyše 560 milionov eur

16.01.2017 16:23

Slovensko si v prvých tohtoročných aukciách štátnych dlhopisov požičalo vyše pol miliardy eur.

McDonald's, Vatikán, Rím

McDonald's pomáha rímskym bezdomovcom

16.01.2017 16:23

V decembri otvoril McDonald's novú pobočku vo Vatikáne, čo sa stretlo s nemalou kritikou. Avšak v pondelok začal s charitatívnymi aktivitami.

Ján Chalupka, salaš

Bača aj v zime stráži ovce na salaši v Bratislave

16.01.2017 16:00

Keď sa ho niekto spýta, kde vlastne sa ten jeho salaš nachádza, odpovie tajomne: "Neďaleko Jamaiky a Flinstonova."