Prvý bozk (a nielen ten) som zažila pri horore, priznala Nicole Kidman

Tento rok oslávi päťdesiate narodeniny a stále sa jej darí držať si status talentovanej a vyhľadávanej herečky. V rozhovore pre magazín W sa však Nicole Kidman rozhovorila aj o súkromí.

Nicole Kidman
Herečka Nicole Kidman na zábere z premiéry seriálu Veľké malé klamstvá.
Autor: ,

Pre časopis prezradila, že s manželom Keithom Urbanom zažila niekoľko výnimočných momentov. Dodnes vraj nezabudne na oslavu štyridsiatky a prekvapenie, ktoré pre ňu country umelec pripravil. „Nakrúcala som vtedy v Austrálii. Keith ma vzal na vrchol takého menšieho kopca. Posadil si ma tam a odrazu sa spustil ohňostroj. Sedela som tam, pozerala sa na ohňostroj, ktorý musel stáť celé imanie a boli sme tam len my dvaja. Bolo to úžasné, bolo to také… sexy,“ vysvetlila Kidman, ktorá sa čoskoro objaví v televíznom seriáli Malé veľké klamstvá na obrazovke HBO.

Práve televízia odštartovala jej medzinárodnú kariéru, keď herečka zažiarila ako z pašovania drog nespravodlivo obvinená mladá žena v seriáli Bangkok Hilton. S televíziou však súvisí vraj aj jej prvý bozk. Udial sa totiž pri tom, ako Nicole a jej vtedajší nápadník spolu pozerali v televízii horor Žiarenie.

„Je to strašne divné. Dostala som prvý bozk v momente, keď som pozerala horor. Nezdá sa vám to šialené,“ uviedla hviezda v rozhovore. „A urobili sme ešte pár ďalších vecí okrem toho bozku. Ale nepýtajte sa ma na detaily,“ doplnila s úsmevom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Jamie Foxx

Nepríjemné spomienky na Chorvátsko! Oscarovú hviezdu rasisticky urážali

22.02.2017 18:36

Americký herec a spevák Jamie Foxx bol terčom rasizmu.

Herečka Cate Blanchett v kreácii Louis Vuitton.

Transvestita?! Nie, skutočná Cate Blanchett prekvapila divákov kabaretu

22.02.2017 17:00

Tak toto nečakali ani náhodou. Divákov v nočnom kabaretnom klube v New Yorku prekvapil nečakaný hosť - oscarová hviezda.

Amber Tamblyn

Amber Tamblyn z Dr. Housea je mamou, dcéra má meno dlhé ako...

22.02.2017 15:47

Americká herečka Amber Tamblyn sa stala matkou. Prvorodička priviedla na svet dcéru, ktorej otcom je jej manžel, komik David Cross.

Rex Tillerson,

Americkí ministri mieria do Mexika 'žehliť' Trumpove spory

22.02.2017 21:39

Americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson a minister pre vnútornú bezpečnosť John Kelly mieria na diplomatickú misiu do Mexika.

utečenci, loď

Neďaleko líbyjského pobrežia sa zrejme utopilo viac ako 100 migrantov

22.02.2017 21:18

Viac ako 100 migrantov prišlo o život, keď sa s nimi pri líbyjskom pobreží potopila loď.

Tureckí vojaci

Turecká armáda povolila vojačkám nosiť islamskú pokrývku hlavy

22.02.2017 20:09

Turecká armáda zmenila svoje predpisy a umožnila príslušníčkam ozbrojených síl nosiť pri výkone služby islamskú pokrývku hlavy.

matica

Video Matice o fašistickom štáte preverí prokurátor

22.02.2017 20:00

Matica slovenská sa podľa historika Adama Hudeka každý rok pokúša nejakým spôsobom ospravedlňovať alebo oslavovať vojnový Slovenský štát.