Krásna Bouchard prehrala stávku, musela na rande s fanúšikom

Kanadská tenistka Eugenie Bouchard ukázala, že vie držať slovo, a išla na rande s mladíkom, s ktorým prehrala stávku počas Super Bowlu.

Tenistka a modelka Eugenie Bouchard.
Tenistka a modelka Eugenie Bouchard.
Autor: Reuters, MIKE SEGAR

Potom, čo americkí futbalisti New England Patriots senzačne otočili súboj s Atlantou, musela finalistka Wimbledonu z roku 2014 prijať porážku a v stredu vzala dvadsaťročného Johna Goehrkeho na zápas NBA medzi tímami Brooklynu a Milwaukee.

„Práve som dorazila na svoje Super Bowl Twitter rande a mierime na zápas Brooklynu,“ napísala Bouchardová na svojom twitteri k stretnutiu s odvážnym študentom, ktorý sa nebál osloviť slávnou športovkyňu.

Tá v polčase Super Bowlu pri vedení Atlanty 21:0 na sociálnych sieťach nepochybovala o výhre Falcons. Fanúšik Patriotov Goehrke jej preto navrhol stávku, že ak Atlanta prehrá, pôjde s ním Bouchard na rande. Aktuálne 44. hráčka sveta ponuku prijala a následne mohla len neveriacky sledovať, ako Patrioti predviedli najväčší obrat v histórii Super Bowlu a vyhrali 34:28 v predĺžení.

Bouchardová nielenže prehranú stávku splnila, ale tiež sa poučila. Počas vyhlasovania hudobných cien Grammy napísala na Twitter: „Dnes nestávkujem!“

Dvadsaťdvaročná Kanaďanka sa už vo štvrtok po spomenutom zápase objavila na slávnostnom uvedení plavkového špeciálu Sports Illustrated na rok 2017. Sexi blondínka v ňom pózuje aj so športovkyňami ako Serena Williams či Aly Raisman.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Jamie Foxx

Nepríjemné spomienky na Chorvátsko! Oscarovú hviezdu rasisticky urážali

22.02.2017 18:36

Americký herec a spevák Jamie Foxx bol terčom rasizmu.

Herečka Cate Blanchett v kreácii Louis Vuitton.

Transvestita?! Nie, skutočná Cate Blanchett prekvapila divákov kabaretu

22.02.2017 17:00

Tak toto nečakali ani náhodou. Divákov v nočnom kabaretnom klube v New Yorku prekvapil nečakaný hosť - oscarová hviezda.

Amber Tamblyn

Amber Tamblyn z Dr. Housea je mamou, dcéra má meno dlhé ako...

22.02.2017 15:47

Americká herečka Amber Tamblyn sa stala matkou. Prvorodička priviedla na svet dcéru, ktorej otcom je jej manžel, komik David Cross.

Rex Tillerson,

Americkí ministri mieria do Mexika 'žehliť' Trumpove spory

22.02.2017 21:39

Americký minister zahraničných vecí Rex Tillerson a minister pre vnútornú bezpečnosť John Kelly mieria na diplomatickú misiu do Mexika.

utečenci, loď

Neďaleko líbyjského pobrežia sa zrejme utopilo viac ako 100 migrantov

22.02.2017 21:18

Viac ako 100 migrantov prišlo o život, keď sa s nimi pri líbyjskom pobreží potopila loď.

Tureckí vojaci

Turecká armáda povolila vojačkám nosiť islamskú pokrývku hlavy

22.02.2017 20:09

Turecká armáda zmenila svoje predpisy a umožnila príslušníčkam ozbrojených síl nosiť pri výkone služby islamskú pokrývku hlavy.

matica

Video Matice o fašistickom štáte preverí prokurátor

22.02.2017 20:00

Matica slovenská sa podľa historika Adama Hudeka každý rok pokúša nejakým spôsobom ospravedlňovať alebo oslavovať vojnový Slovenský štát.