Zlodeji v dome Kendall Jennerovej, prišla o šperky za závratnú sumu

Americkej modelke a televíznej osobnosti Kendall Jennerovej vykradli v stredu dom v Hollywood Hills.

Kendall Jenner
Topmodelka Kendall Jenner.
Autor: ,

Podľa portálu TMZ neznámi páchatelia vzali hviezde reality show Kardashianky a ich rodina (2007) šperky v približnej hodnote 200-tisíc dolárov (v prepočte vyše 188-tisíc eur). Ako pre TMZ prezradil nemenovaný zdroj z prostredia miestnej polície, 21-ročná rodáčka z Los Angeles odišla z domu napoludnie a vrátila sa večer, pričom chýbajúce šperky si všimla až vo štvrtok nadránom. Po páchateľoch momentálne pátrajú. 

Ku krádeži došlo iba päť mesiacov po lúpežnom prepadnutí modelkinej nevlastnej sestry Kim Kardashian West. Podľa dostupných informácií do jej apartmánu v súkromnej rezidencii v centre Paríža vošli maskovaní lupiči a namierili na ňu zbraň. Manželku rappera Kanyeho Westa zviazali a nechali ju v kúpeľni, no fyzicky jej neublížili. Z apartmánu jej zmizli šperky v približnej hodnote desať miliónov eur. Francúzska polícia v prípade zatkla celkovo sedemnásť podozrivých, pričom prokuratúra obvinila desiatich z nich. 

Kendall Nicole Jenner je známa vďaka reality show Kardashianky a ich rodina. Modelingu sa začala venovať už ako 14-ročná. Odvtedy stihla pracovať pre módne značky ako Givenchy, Chanel, Fendi, Tommy Hilfiger, Dolce & Gabbana či Balmain. Objavila sa tiež na obálkach magazínov Vogue, Harper's Bazaar, GQ alebo LOVE. Spolu s Kylie Jenner sú nevlastnými sestrami súrodencov Kar­dashianových.

Amal Clooney

Sebavedomý Clooney: Na dvojičky som už pripravený

30.03.2017 00:00

Aj herečka Julianne Moore je presvedčená o tom, že jej kolega, George Clooney, bude skvelým otcom.

Herečka Emmy Rossum.

Šperky aj vzácnosti sú fuč! Emmy Rossumovej vykradli dom

29.03.2017 18:23

Dom americkej herečky a speváčky Emmy Rossumovej minulý týždeň vykradli.

Harry Styles

Harry Styles mieri do komediálnej šou

29.03.2017 17:03

Anglický spevák a skladateľ Harry Styles sa prvý raz naživo predstaví ako sólový umelec 15. aprílav televíznej komediálnej show Saturday Night Live (SNL).

Slovenský zväz telesne postihnutých, ZO č. 20

30.03.2017 00:02

Organizácia telesne postihnutých s kombinovanými postihmi, sklerózou multiplex, detskou mozgovou obrnou, vrodenými a získanými postihmi.

ZO SZTP Trenčianska Teplá

29.03.2017 23:56

Sme občianske združenie Slovenského zväzu telesne postihnutých, pobočka Trenčianska Teplá.

Telovýchovná jednota Štadión Trenčín

TJ Štadión Trenčín

29.03.2017 23:51

Cieľom občianske združenia TJ Štadión Trenčín je výchova mládeže a detí. Organizujeme rôzne podujatia za účelom športovania, výchovy detí a propagácie športu.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

29.03.2017 23:45

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.