Čerstvá štyridsiatnička Michelle Hunziker: Dieťa na ceste?

Stane sa z populárnej moderátorky už čoskoro štvornásobná mama?

Michelle Hunziker
Moderátorka Michelle Hunziker.
Autor: ,

O svojej túžbe po ďalšom potomkovi sa moderátorka Michelle Hunziker vyjadrovala pre nemecké a talianske médiá so železnou pravidelnosťou. Podľa nemeckého magazínu OK sa jej želanie už malo vyplniť. Blond kráska vraj nosí pod srdcom svoje štvrté dieťa.

K jej trom dievčatám – Aurore Ramazzotti (20), Sole Trussardi (3) a Celeste Trussardi (2) by tak mohlo pribudnúť ďalšie dieťa. Nielen sexi blondínka, ale aj jej manžel, dedič módneho impéria Tomaso Trussardi (34), by si veľmi želali potomka. Ani jeden z páru však správu o tehotenstve nepotvrdil. Magazín však informuje, že blízki priatelia a rodina dvojice už informáciu o tehotenstve majú.

Koncom roka pre magazín Gala niekdajšia manželka Erosa Ramazzotiiho povedala: "Ďalšie dieťa je naším snom. Teraz ešte potrebujem čas, pretože sa starám o dve malé deti a zároveň pracujem. Ale o rok, keď Celeste podrastie, to chceme určite skúsiť,“ prezradila vtedy plány Hunziker.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Amal Clooney

Sebavedomý Clooney: Na dvojičky som už pripravený

30.03.2017 00:00

Aj herečka Julianne Moore je presvedčená o tom, že jej kolega, George Clooney, bude skvelým otcom.

Herečka Emmy Rossum.

Šperky aj vzácnosti sú fuč! Emmy Rossumovej vykradli dom

29.03.2017 18:23

Dom americkej herečky a speváčky Emmy Rossumovej minulý týždeň vykradli.

Harry Styles

Harry Styles mieri do komediálnej šou

29.03.2017 17:03

Anglický spevák a skladateľ Harry Styles sa prvý raz naživo predstaví ako sólový umelec 15. aprílav televíznej komediálnej show Saturday Night Live (SNL).

Slovenský zväz telesne postihnutých, ZO č. 20

30.03.2017 00:02

Organizácia telesne postihnutých s kombinovanými postihmi, sklerózou multiplex, detskou mozgovou obrnou, vrodenými a získanými postihmi.

ZO SZTP Trenčianska Teplá

29.03.2017 23:56

Sme občianske združenie Slovenského zväzu telesne postihnutých, pobočka Trenčianska Teplá.

Telovýchovná jednota Štadión Trenčín

TJ Štadión Trenčín

29.03.2017 23:51

Cieľom občianske združenia TJ Štadión Trenčín je výchova mládeže a detí. Organizujeme rôzne podujatia za účelom športovania, výchovy detí a propagácie športu.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

29.03.2017 23:45

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.