Kráska za milióny! Z honoráru Emmy Watsonovej sa vám zakrúti hlava

Ide o jednu z kultových rozprávok, ktorá sa aj vďaka masívnej reklamnej kampani teší veľkému úspechu. Film Kráska a zviera zarába milióny, ale sťažovať sa nemôže ani herečka Emma Watson.

Emma Watson
Herečka Emma Watson.
Autor: ,

Ako píše portál EOnline.com, britská kráska si pred vstupom do projektu vyrokovala veľmi pekné platové podmienky. Odmenou pri úspechu filmu jej bude tučný honorár. S odvolaním sa na magazín The Hollywood Reporter, môže údajne 26-ročná Watson zarobiť až 15 miliónov dolárov. Stane sa tak, ak snímka celosvetovo prekročí tržby vo výške 750 miliónov dolárov.

Výška garantovaného platu hviezdy nie je síce známa, ale podľa odhadov môže ísť o zhruba dve tretiny tejto sumy. Za prvý víkend premietania pritom rozprávka s pesničkami zarobila vyše 60 miliónov dolárov v Severnej Amerike a spoločne s tržbami zo zvyšku sveta si môže na svoje konto prirátať sumu 170 miliónov dolárov.

Takto vysoké honoráre sú medzi zástupkyňami nežného pohlavia v Hollywoode pomerne nezvyčajné. Naposledy sa údajne podobnú sumu podarilo vyjednať len herečke Angeline Jolieovej, keď nakrúcala film Vládkyňa zla.

Watson je však už niekoľko rokov ambasádorkou rovnosti práv a veľmi často sa vyjadruje k problematike nerovnosti platov a príležitostí – či už vo filmovom priemysle, alebo globálne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Amanda Seyfried a jej partner Thomas Sadoski n

Amanda Seyfried a Thomas Sadoski sa stali rodičmi

26.03.2017 00:00

Americká herečka Amanda Seyfried a jej manžel, herec Thomas Sadoski, sa stali rodičmi.

Tom Hiddleston

Pre slávu sa cítim veľmi zraniteľný, tvrdí Tom Hiddleston

26.03.2017 00:00

Anglický herec Tom Hiddleston priznal, že sa pre slávu cíti zraniteľný.

Herečka Kate Winslet prišla v róbe Ralph Lauren.

V škole ma volali Slanina a smiali sa, že chcem hrať, spomínala Winslet

25.03.2017 13:30

Aj mnohé slávne hviezdy filmového plátna si v mladosti prežili ťažké chvíle. Britská herečka Kate Winslet rozhodne vie, o čom je reč.

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.