Za zverejnenie polonahých fotiek Kate, hrozí magazínu Closer súd

Francúzsky magazín Closer zverejnením fotografií zo súkromnej dovolenky britského princa Williama a jeho manželky Catherine, ktorá sa opaľovala hore bez, dvojicu rozzúril.

Princ William a Kate Middleton
Vojvodkyňa z Cambridgeu Kate a vojvoda William.
Autor: SITA

Kráľovská rodina sa už vyjadrila, že komunikuje s právnikmi pre „absurdný a absolútne neospravedlniteľný“ zásah do súkromia v tej istej krajine, kde Williamova matka Diana zomrela pri autonehode.

Nekvalitné rozmazané fotografie vznikli na terase domu susediaceho so sídlom v južnom Francúzsku, kde princ William, vojvoda z Cambridgeu a Catherine, vojvodkyňa z Cambridgeu nedávno trávili svoju dovolenku.

„Tento incident je pripomienkou najhorších excesov médií a paparazzov počas života Diany, princeznej waleskej, čo ešte viac rozčuľuje vojvodu a vojvodkyňu,“ vyjadrilo sa tlačové oddelenie formálneho sídla britskej kráľovskej rodiny St James's Palace.

Agentúre AFP zdroje prezradili, že Catherine bola veľmi nahnevaná a denník Closer podľa nej prekročil pomyselnú hranicu. Redaktor periodika Laurence Pieau však odmieta, že by na fotografiách bolo čokoľvek šokujúce. „Je na nich mladá žena, ktorá sa rovnako ako milióny ďalších dievčat na celom svete opaľuje hore bez,“ odôvodnil rozhodnutie súkromné zábery uverejniť.

Kráľovská rodina sa pritom len nedávno vyrovnávala so škandálom spojeným s fotografiami princa Harryho z dovolenky v Las Vegas, kde si 27-ročný člen kráľovskej rodiny užíval s priateľmi pri alkoholických a vyzliekacích hrách.

Ďalšie články
Robin Williams a Susan Schneider

Otec v sukni sa vráti po 21 rokoch! Aj s Robinom Williamsom

18.04.2014 14:30

Fanúšikovia herca Robina Williams sa vraj môžu po viac ako 20 rokoch tešiť na pokračovanie snímky Otec v sukni.

Lenka Šóošová a Roman Juraško

Juraško tiahne do boja proti rakovine prsníka. Bude aj pochodovať!

18.04.2014 13:40

Moderátor Roman Juraško sa pripojil k ďalším známym osobnostiam a stal sa novou tvárou projektu boja proti rakovine prsníka.

Sofía Vergara

Vždy ma chválili pre prsia, no mám aj parádny zadok, vyhlasuje Vergara

18.04.2014 12:27

Kolumbijská herečka Sofia Vergara patrí určite medzi najsexi štyridsiatničky na televíznej obrazovke.

Will Arnett a Amy Poehler

Will Arnett a komička Amy Poehler sa rozvádzajú

18.04.2014 10:00

Kanadský herec Will Arnett a jeho manželka, herečka Amy Poehler sa rozvádzajú.