DiCapriova milenka má pri paparazzoch rešpekt. Sexi telo ukazuje stále

Ešte stále aktuálna priateľka herca Leonarda DiCapria patrí medzi vychytené modelky. V rozhovore pre magazín Health však Nina Agdal tvrdí, že nechápe, prečo ju fotografujú na ulici.

Dánska modelka Nina Agdal na zábere z titulnej strany
Health.
Dánska modelka Nina Agdal na zábere z titulnej strany Health.
Autor: Reprofoto: Health Magazine

Dánska rodáčka sa priznala, že občas ju prepadnú otázky, prečo vlastne je pre fotografov zaujímavá. „Vždy, keď ma ľudia fotia len tak na ulici, hovorím si v duchu, že fakt nerozumiem, aký to má zmysel,“ vyznala sa v interview. „Snažím sa to nejako veľmi neriešiť, alebo si z toho nerobiť starosti. Ale stále mi niekde vzdau v hlave svieti kontrolka. Pozerá sa práve teraz na mňa niekto,“ pokračovala Agdal.

Dvadsaťštyriročná kráska sa stretáva už takmer rok s hollywoodskym hercom DiCapriom a dvojicu sa vždy snažia reportéri pristihnúť spolu. Darí sa im to však len výnimočne.

Dánska modelka Nina Agdal na akcii Sports Illustrated's
Fashionable 50 NYC Event.
Dánska modelka Nina Agdal na akcii Sports Illustrated's Fashionable 50 NYC Event.
Autor: SITA/AP, Christopher Smith

Agdal, ktorá v minulosti pózovala aj na titulnej strane magazínu Sports Illustrated, sa momentálne stále venuje fotografovaniu dámskej bielizne či bikín. Aj pre magazín Health nafotila sériu záberov, tentoraz trochu športovejšieho charakteru.

Niektorí jej fanúšikovia však na internete konštatujú, že najmä na titulnej strane časopisu vyzerá Dánka inak ako zvyčajne, staršie a drsnejšie. „Čo jej to porobili s tvárou, vyzerá inak. Je to retuš či len zlé líčenie,“ napísal jeden z nich na Instagrame. Nuž, posúďte sami

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Martha Hunt

Sexi anjelik vkĺzol do bikín: Martha Hunt zvádzala na miamskej pláži

28.03.2017 00:00

Modelky, ktorým sa podarilo presadiť na americkom trhu, to nemajú ďaleko na pláž v Miami. A rady ju aj využívajú. Zaradila sa k nim aj Martha Hunt.

Carolina Lavinia

Blond anjelik v Miami vystrčil pazúriky: Takto zvádza sexi Carolina!

23.03.2017 00:00

Blonďaté vlasy, plné pery, krásne oči a ukážková figúra - dokonalá kombinácia na modelku? V prípade Caroliny Lavinie rozhodne áno.

Victoria Silvstedt

Švédska playmate medzi aristokratmi! Svoje prednosti tento raz...

20.03.2017 00:00

Niekdajšia plymate a modelka Victoria Silvstedt (42) je na monackých akciách varená-pečená.

Slovenský zväz telesne postihnutých, ZO č. 20

30.03.2017 00:02

Organizácia telesne postihnutých s kombinovanými postihmi, sklerózou multiplex, detskou mozgovou obrnou, vrodenými a získanými postihmi.

ZO SZTP Trenčianska Teplá

29.03.2017 23:56

Sme občianske združenie Slovenského zväzu telesne postihnutých, pobočka Trenčianska Teplá.

Telovýchovná jednota Štadión Trenčín

TJ Štadión Trenčín

29.03.2017 23:51

Cieľom občianske združenia TJ Štadión Trenčín je výchova mládeže a detí. Organizujeme rôzne podujatia za účelom športovania, výchovy detí a propagácie športu.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

29.03.2017 23:45

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.