Ashley, pozor na trón! Ďalšia modelka XXL zvádza svet krivkami

Trón medzi modelkami kyprých kriviek patrí už takmer rok Ashley Grahamovej. Ale pozor, má poriadne sexi súperku. Na gala nadácie amfAR sa objavila aj Candice Huffin.

Topmodelka Candice Huffine na bankete Moet & Chandon
Toasts.
Topmodelka Candice Huffine na bankete Moet & Chandon Toasts.
Autor: Image.net/Bryan Bedder/Getty Images for Moet & Chandon

Tridsaťdvaročná rodáčka z Washingtonu sa objavila v stredu večer na slávnostnom evente, ktorým štartuje newyorský týždeň módy. A bola rozhodne neprehliadnuteľná. Zaoblené tvary totiž odela do čiernych elastických šiat s priehľadnou trblietavou sieťovinou na rukávoch a živôtiku. Model patril dizajnérke Sophie Talletovej, ktorá si Candice vybrala na predvádzanie svojej kolekcie. A tmavovlasá kráska rozhodne nesklamala.

So spomenutou Ashley Grahamovou sa Huffin stretla pri fotení kampane Plusisequal pred dvoma rokmi. Vtedy spoločne aj s ďalšími „plus-size“ modelkami pózovali v dámskej bielizni, aby podporili myšlienku proti diskriminácii žien s plnšími tvarmi.

Bola to však práve Huffin, ktorá mániu okolo kyprejších tvarov v modelingovom priemysle odštartovala. Stalo sa tak priamo na titulnej strane magazínu Vogue Italia. Talianska verzia módnika bola vôbec prvým serióznym módnym titulom, ktorý na svoju obálku umiestnil plnoštíhle dámy – a to navyše v sexi spodnej bielizni.

#plusisequalcam­paign #lanebyrant

Fotka uverejnená používateľom Failure Isnt an Option (@sincerely_la_re­nee), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2015–09–17T23:15:45+0­0:00“>Sep 17, 2015 o 4:15 PDT</time>

„Bol to neuveriteľný moment. Nikdy naň nezabudnem,“ vyznala sa Huffin neskôr, ktorá pred objektívom renomovaného Stevena Meisela vtedy pózovala s Robyn Lawleyovou a Tarou Lynnovou.

Na benefícii amfAR sa zase zabávala s kolegyňami ako Adriana Lima či Heidi Klum. Galériu si pozrite vyššie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

Martha Hunt

Sexi anjelik vkĺzol do bikín: Martha Hunt zvádzala na miamskej pláži

28.03.2017 00:00

Modelky, ktorým sa podarilo presadiť na americkom trhu, to nemajú ďaleko na pláž v Miami. A rady ju aj využívajú. Zaradila sa k nim aj Martha Hunt.

Carolina Lavinia

Blond anjelik v Miami vystrčil pazúriky: Takto zvádza sexi Carolina!

23.03.2017 00:00

Blonďaté vlasy, plné pery, krásne oči a ukážková figúra - dokonalá kombinácia na modelku? V prípade Caroliny Lavinie rozhodne áno.

Victoria Silvstedt

Švédska playmate medzi aristokratmi! Svoje prednosti tento raz...

20.03.2017 00:00

Niekdajšia plymate a modelka Victoria Silvstedt (42) je na monackých akciách varená-pečená.

Slovenský zväz telesne postihnutých, ZO č. 20

30.03.2017 00:02

Organizácia telesne postihnutých s kombinovanými postihmi, sklerózou multiplex, detskou mozgovou obrnou, vrodenými a získanými postihmi.

ZO SZTP Trenčianska Teplá

29.03.2017 23:56

Sme občianske združenie Slovenského zväzu telesne postihnutých, pobočka Trenčianska Teplá.

Telovýchovná jednota Štadión Trenčín

TJ Štadión Trenčín

29.03.2017 23:51

Cieľom občianske združenia TJ Štadión Trenčín je výchova mládeže a detí. Organizujeme rôzne podujatia za účelom športovania, výchovy detí a propagácie športu.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

29.03.2017 23:45

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.