Topmodelka roka v slzách na vysnenej šou. Po jej boku aj krásna Češka!

Je to citlivá duša! Topmodelka Bella Hadid, ktorá je hviezdou newyorského týždňa módy sa rozplakala hneď počas dvoch prehliadok. Mnohí nechápali, ona to neskôr vysvetlila.

Topmodelka Bella Hadid na zábere z prehliadky Oscar de la
Renta.
Topmodelka Bella Hadid na zábere z prehliadky Oscar de la Renta.
Autor: SITA/AP, Bebeto Matthews

Dvadsaťročná brunetka, ktorá žiarila na viacerých prehliadkach, sa objavila aj na šou dizajnéra Prabala Gurunga a ateliéru Oscar de la Renta. Práve tieto dve pracovné príležitosti jej vohnali slzy do očí. „Vyšla som na mólo a keď som videla, ako za nami modelkami vyšiel Prabal a bol dojatý, úplne ma to rozplakalo. Bola to veľmi emotívna prehliadka,“ komentovala modelka pre portál Fashionista.

Dizajnér s nepálskymi koreňmi priniesol na mólo v New Yorku modelky rôzneho veku aj typu postavy a na záver šou vyzval k oslave ženstva vo všetkých jeho podobách. Podľa mnohých divákov išlo naozaj o veľmi emotívne momenty a dizajnérovi zároveň priniesli aj množstvo pozornosti.

Bella Hadid sa však rozplakala aj na prehliadke Oscar de la Renta. Údajne ju rozcítilo, že predvádza pre také slávne meno. „Už na kastingu, keď som tú prácu dostala, som sa rozplakala. A potom mi povedali, že budem prehliadku aj uzatvárať. Nemala som slov,“ doplnila pre módny web.

Česká modelka Barbora Podzimková na prehliadke Oscar de la
Renta v New Yorku.
Česká modelka Barbora Podzimková na prehliadke Oscar de la Renta v New Yorku.
Autor: Reuters, BRENDAN MCDERMID

Hadidovej sa mimoriadne darí v rámci profesionálnej kariéry, povedať si to však môže napríklad aj česká modelka a víťazka súťaže Elite Model Look Barbora Podzimková. Aj ona sa objavila na prehliadke Oscar de la Renta a vyšla na mólo v jednom z najfotografo­vanejších modelov – šatách s architekturálnou sukňou na spôsob diorovských modelov z 50-tych rokov minulého storočia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Martha Hunt

Sexi anjelik vkĺzol do bikín: Martha Hunt zvádzala na miamskej pláži

28.03.2017 00:00

Modelky, ktorým sa podarilo presadiť na americkom trhu, to nemajú ďaleko na pláž v Miami. A rady ju aj využívajú. Zaradila sa k nim aj Martha Hunt.

Carolina Lavinia

Blond anjelik v Miami vystrčil pazúriky: Takto zvádza sexi Carolina!

23.03.2017 00:00

Blonďaté vlasy, plné pery, krásne oči a ukážková figúra - dokonalá kombinácia na modelku? V prípade Caroliny Lavinie rozhodne áno.

Victoria Silvstedt

Švédska playmate medzi aristokratmi! Svoje prednosti tento raz...

20.03.2017 00:00

Niekdajšia plymate a modelka Victoria Silvstedt (42) je na monackých akciách varená-pečená.

Slovenský zväz telesne postihnutých, ZO č. 20

30.03.2017 00:02

Organizácia telesne postihnutých s kombinovanými postihmi, sklerózou multiplex, detskou mozgovou obrnou, vrodenými a získanými postihmi.

ZO SZTP Trenčianska Teplá

29.03.2017 23:56

Sme občianske združenie Slovenského zväzu telesne postihnutých, pobočka Trenčianska Teplá.

Telovýchovná jednota Štadión Trenčín

TJ Štadión Trenčín

29.03.2017 23:51

Cieľom občianske združenia TJ Štadión Trenčín je výchova mládeže a detí. Organizujeme rôzne podujatia za účelom športovania, výchovy detí a propagácie športu.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

29.03.2017 23:45

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.