Vo vrecku 40 dolárov a strach. DiCapriova milenka hovorí o štarte kariéry

Dnes patrí medzi vyhľadávané modelky a jej telo sa objavuje v katalógoch na spodnú bielizeň či plavky. Dánka Nina Agdal však nebola vždy kráskou, ktorá je pred objektívom ako doma.

Dánska modelka Nina Agdal na akcii Sports Illustrated's
Fashionable 50 NYC Event.
Dánska modelka Nina Agdal na akcii Sports Illustrated's Fashionable 50 NYC Event.
Autor: SITA/AP, Christopher Smith

V rozhovore pre magazín Maxim prezradila 24-ročná Nina, že do USA pricestovala so 40 dolármi vo vrecku. „Pristála som na letisku v Miami so 40 dolármi vo vrecku a malým papierikom, na ktorom bola adresa apartmánu pre modelky,“ uviedla Agdal. „Angličtina mi v škole išla najhoršie. Hrozne som sa hanbila čokoľvek povedať a bola som nesmierne vystrašená,“ zaspomínala si Dánka.

Medzitým sa veci zmenili a priateľka herca Leonarda DiCapria, ktorej kariéru rozbehlo najmä pózovanie pre Sports Illustrated, je majiteľkou vlastného bytu v New Yorku. Vzhľadom na ceny nehnuteľností v tomto meste je zjavné, že sa jej muselo začať celkom dariť. Naposledy fotila kolekciu plaviek pre známeho výrobcu a jej tvár sa tiež usmieva z niekoľkých reklám veľkých odevných firiem.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Martha Hunt

Sexi anjelik vkĺzol do bikín: Martha Hunt zvádzala na miamskej pláži

28.03.2017 00:00

Modelky, ktorým sa podarilo presadiť na americkom trhu, to nemajú ďaleko na pláž v Miami. A rady ju aj využívajú. Zaradila sa k nim aj Martha Hunt.

Carolina Lavinia

Blond anjelik v Miami vystrčil pazúriky: Takto zvádza sexi Carolina!

23.03.2017 00:00

Blonďaté vlasy, plné pery, krásne oči a ukážková figúra - dokonalá kombinácia na modelku? V prípade Caroliny Lavinie rozhodne áno.

Victoria Silvstedt

Švédska playmate medzi aristokratmi! Svoje prednosti tento raz...

20.03.2017 00:00

Niekdajšia plymate a modelka Victoria Silvstedt (42) je na monackých akciách varená-pečená.

Slovenský zväz telesne postihnutých, ZO č. 20

30.03.2017 00:02

Organizácia telesne postihnutých s kombinovanými postihmi, sklerózou multiplex, detskou mozgovou obrnou, vrodenými a získanými postihmi.

ZO SZTP Trenčianska Teplá

29.03.2017 23:56

Sme občianske združenie Slovenského zväzu telesne postihnutých, pobočka Trenčianska Teplá.

Telovýchovná jednota Štadión Trenčín

TJ Štadión Trenčín

29.03.2017 23:51

Cieľom občianske združenia TJ Štadión Trenčín je výchova mládeže a detí. Organizujeme rôzne podujatia za účelom športovania, výchovy detí a propagácie športu.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

29.03.2017 23:45

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.