Niet divu, že Gisele Bündchenovej núkajú milióny! Len sa na ňu pozrite

Slávna modelka sa objavila v novej kampani brazílskej značky. A je nádherná.

Gisele Bündchen má 36 rokov a jej hviezda ani zďaleka nepohasína. Naopak, sumy, ktoré si každoročne pripisuje na účet, ju stále držia na modelingovom špici. 30 miliónov ročne – to je suma, ktorú krásna Brazílčanka zarobila za rok 2016.

Gisele Bündchen pre značku Arezzo.
Gisele Bündchen pre značku Arezzo.
Autor: Arezzo

A v roku 2017 tomu zrejme nebude inak. Jedným zo zdrojov jej zárobkov bude aj zmluva s brazílskou módnou značkou Arezzo, ktorej hviezdou aktuálnej kampane je práve nádherná manželka Toma Bradyho. Značke sa zrejme spolupráca s Bündchenovou vypláca, ide totiž už o tretiu spoločnú kampaň.

Na jednej z fotografií kampane sedí Gisele na zemi, jej pekné telo zahaľuje len sveter krémovej farby a do popredia sa dostali jej dlhé a štíhle nohy – celkom logicky, keďže ide o reklamu na topánky.

Gisele Bündchen pre značku Arezzo.
Gisele Bündchen pre značku Arezzo.
Autor: Arezzo

Na ďalšom zábere sa zasa objektív fotografa zameral na tvár a dekolt brazílskej krásky a treba povedať, že Bündchen je nádherná. Vlasy zopnuté v chvoste nechávajú vyniknúť jej zaujímavým črtám, vďaka ktorým si pred rokmi podmanila svet modelingu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Martha Hunt

Sexi anjelik vkĺzol do bikín: Martha Hunt zvádzala na miamskej pláži

28.03.2017 00:00

Modelky, ktorým sa podarilo presadiť na americkom trhu, to nemajú ďaleko na pláž v Miami. A rady ju aj využívajú. Zaradila sa k nim aj Martha Hunt.

Carolina Lavinia

Blond anjelik v Miami vystrčil pazúriky: Takto zvádza sexi Carolina!

23.03.2017 00:00

Blonďaté vlasy, plné pery, krásne oči a ukážková figúra - dokonalá kombinácia na modelku? V prípade Caroliny Lavinie rozhodne áno.

Victoria Silvstedt

Švédska playmate medzi aristokratmi! Svoje prednosti tento raz...

20.03.2017 00:00

Niekdajšia plymate a modelka Victoria Silvstedt (42) je na monackých akciách varená-pečená.

Slovenský zväz telesne postihnutých, ZO č. 20

30.03.2017 00:02

Organizácia telesne postihnutých s kombinovanými postihmi, sklerózou multiplex, detskou mozgovou obrnou, vrodenými a získanými postihmi.

ZO SZTP Trenčianska Teplá

29.03.2017 23:56

Sme občianske združenie Slovenského zväzu telesne postihnutých, pobočka Trenčianska Teplá.

Telovýchovná jednota Štadión Trenčín

TJ Štadión Trenčín

29.03.2017 23:51

Cieľom občianske združenia TJ Štadión Trenčín je výchova mládeže a detí. Organizujeme rôzne podujatia za účelom športovania, výchovy detí a propagácie športu.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

29.03.2017 23:45

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.