Krásna doktorka z Dr. House v bikinách: So snúbencom na Havaji!

Herečku Oliviu Wilde si aj slovenskí diváci obľúbili prostredníctvom seriálu Dr. House. Dvadsaťdeväťročná kráska, ktorú viackrát zaradili medzi najsexi hviezdy sveta, sa cez víkend objavila na Havaji.

Herečka Olivia Wilde so svojím snúbencom Jasonom Sudeikisom
na pláži na Havaji.
Herečka Olivia Wilde so svojím snúbencom Jasonom Sudeikisom na pláži na Havaji.
Autor: Profimedia.sk

Oslavu sviatku Memorial Day na exotickom ostrove však herečka nestrávila sama. Paparazzovia ju tam našli v spoločnosti snúbenca Jasona Sudeikisa. O osem rokov starší herec začal s Wildeovou randiť pred viac ako rokom a odvtedy sú nerozluční. Zdroje z ich okolia tvrdia, že tvoria vysnený pár. „Sú ako dve hrdličky. Majú sa veľmi radi. Jason sa nevie dočkať, keď mu Olivia povie áno pri oltári,“ tvrdil pre US Weekly zdroj z ich okolia.

Herecký pár Olivia Wilde a Jason Sudeikis na návšteve
Disneylandu.
Herecký pár Olivia Wilde a Jason Sudeikis na návšteve Disneylandu.
Autor: SITA/AP, Paul Hiffmeyer

Herecká dvojica si aj na Havaji užívala všetky oddychové aktivity spoločne. Najprv sa potápali a šnorchlovali, herečka si tiež pridala hodinku pádlovania na drevenej doske. Výsledky na jej postave sú nespochybniteľné. V dvojdielnych bikinách predviedla Wilde príťažlivú figúru, pevné bruško aj ramená.

Herečka sa nedávno tiež stala tvárou Water.org, v ktorej spoločne s ďallšími známymi tvárami upozorňuje na nedostatočný prístup k pitnej vode u mnohých obyvateľov planéty.

Súvisiace články:

Ďalšie články
Heidi Klum a jej milenec Vito Schnabel

Ďalší nahý deň v raji! A zajačik sa Heidi Klumovej nevie nabažiť

17.04.2014 17:05

Dovolenka modelingovej veteránky Heidi Klumovej a jej o trinásť rokov mladšieho milenca sa stala vďačným objektom paparazzov.

Karolina Kurková

Aký sexi zadoček! Topmodelka Kurková ohuruje dovolenkárov

17.04.2014 11:00

Aké telo! Česká modelka Karolína Kurková oslňuje dovolenkárov na čarovnom ostrove v Karibiku.

Heidi Klum a Vito Schnabel

Heidi Klum s mladým milencom v Mexiku: Užívala si hore bez!

16.04.2014 15:50

O novom priateľov dlho nechcela hovoriť, ale teraz už nič neutají. Heidi Klumovú načapali paparazzovia s mladým milencom.

Jessica Simpson

Konečne porazila jo-jo efekt? Pozrite sa na Jessicu Simpson

16.04.2014 10:00

Raz štíhla, potom bacuľatá. Herečka Jessica Simpson večne bojuje so svojou hmotnosťou. Pred svadbou však vyzerá k svetu.