Maďarka, ktorá počarila aj Bieberovi, hore bez na titulke a.. úchvatná!

Preslávil ju údajný románik so spevákom Justinom Bieberom, ale aj príťažlivé krivky a tvárička dokonalej krásy. Z Barbary Palvinovej spravil magazín Maxim tvár svojho koncoročného vydania.

Maďarská modelka Barbara Palvin pózuje na
titulnej strane časopisu Maxim.
Maďarská modelka Barbara Palvin pózuje na titulnej strane časopisu Maxim.
Autor: Reprofot: Maxim

Sexi Maďarka, ktorá sa narodila pred 23 rokmi v Budapešti, sa stala hviezdou titulky dvojčísla a jeho čitateľom ponúkla hneď na úvod poriadne pikantný pohľad. Pred objektívom totiž pózovala hore bez. A hoci intímne partie zostali skryté, o zvodnosti fotografie nemožno pochybovať.

Kráska, ktorá pracuje aj pre značku Victoria's Secret či kozmetický gigant L'Oreál, sa pre magazín Maxim priznala, že ju občas vytáčajú bulvárne titulky spojené s jej menom. Médiá ju totiž často spájajú so známymi mužmi. Ona doposiaľ žiaden vzťah s prominentným mužom nepotvrdila.

Modelka Barbara Palvin pózuje fotografom na premietaní filmu
Julieta v Cannes.
Modelka Barbara Palvin pózuje fotografom na premietaní filmu Julieta v Cannes.
Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Register „údajných“ románikov má však bohatý – či už ide o spomenutého Justina Biebera, ktorý sa vraj mal rozísť so Selenou Gomezovou, keď Palvinovú pred štyrmi rokmi uvidel na svojom koncerte. Alebo o speváka Eda Sheerana či pretekára Lewisa Hamiltona.

Palvin uviedla, že jedny britské noviny napísali, že sa objavila na verejnosti s neznámym mužom. „Ten tajomný muž bol v skutočnosti môj modelingový agent, dobrý priateľ,“ vysvetlila. Nepoprela však, že mužskú spoločnosť má rada. „Stretávam sa s mnohými mužmi. Ale či už je pravda, že sú známi, alebo nie, médiá to budú písať stále. Už sa na tom len smejem,“ vyznala sa krásna Maďarka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Orlando Bloom

Bloom skryl penis a vyrazil do Karibiku. Žeby už s novou milenkou?!

21.03.2017 13:30

Keď sa naposledy herec Orlando Bloom objavil v oceáne, vyvolalo to poriadny záujem. Nielen preto, že mu spoločnosť robila vtedajšia priateľka Katy Perry.

Speváčka Pia Mia počas dovolenky na Havaji.

Pia Mia, mamma mia! Speváčka ako Miss mokré bikiny, tá je sexy

21.03.2017 00:00

Hoci v hudobnej brandži ešte veľa vody nenamútila, na pláži na Havaji smerovali všetky oči na ňu. A niet sa ani čo diviť.

Útok v Londýne, polícia, londýn,

Britská polícia zadržala osem ľudí podozrivých z terorizmu

23.03.2017 21:02

Britská polícia oznámila, že zatkla osem ľudí pre podozrenie z prípravy teroristických činov v súvislosti so stredajším útokom v londýnskej štvrti Westminster.

Theresa Mayová

Mayová rokovala s Kaczynským o budúcnosti Poliakov v Británii

23.03.2017 20:24

O situácii Poliakov žijúcich vo Veľkej Británii, ale aj o otázkach bezpečnosti a obrany sa vo štvrtok hovorilo pri stretnutí Theresy Mayovej a Jaroslawa Kaczynského.

devinska nova ves

Padne pre korupciu prvá firma?

23.03.2017 20:00

Prvýkrát sa môže stať, že za korupciu bude pykať celá firma. Eseročke, ktorú polícia obvinila tento týždeň, hrozí zákaz činnosti alebo aj zrušenie.

diskusia k zruseniu amnestii, Kubina, Mrazova, Kresak, Babiak

Debata o amnestiách poslancov nelákala

23.03.2017 19:31

Bývalý sudca Ústavného súdu Juraj Babjak, ktorý podporil Budajov návrh na zrušenie amnestií, vo štvrtok povedal, že prijateľný je aj návrh, ktorý predložila vládna koalícia.