S holým rozkrokom na galavečer?! Britská hviezdička úplne šokovala

Nahota pre ňu očividne nie je problém. Veď pred kamerami v reality-šou Geordie Shore ukázala už toho viac ako dosť. Ale tentoraz naozaj prestrelila.

Televízna hviezdička Marnie Simpson na vyhlásení cien
National Television Awards v Londýne.
Televízna hviezdička Marnie Simpson na vyhlásení cien National Television Awards v Londýne.
Autor: Profimedia

Televízna hviezdička Marnie Simpson sa v stredu večer objavila na vyhlásení cien National Television Awards v Londýne a jej garderóba vyrazila dych všetkým prítomným. Simpson si totiž obliekla priehľadné čipkované šaty a pod nimi nemala… nič. Alebo predsa niečo?

Dá sa to určiť ťažko. Pri pohľade na jej partie od pása nadol to však vyzeralo, že buď postúpila kompletnú epiláciu, alebo si nalepila do rozkroku telovú nálepku, aby veľmi (ne)rafinovanie skryla intímne partie.

Simpson si napriek tomu, aké reakcie jej šaty vyvolali, večer užívala s úsmevom. No následne sa už v zákulisí prezliekla do iného modelu. Nevedno, či dôvodom bol jej plán zabávať sa na párty, čo by v dlhých šatách išlo ťažšie, alebo dostal varovanie od organizátorov večera.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Orlando Bloom

Bloom skryl penis a vyrazil do Karibiku. Žeby už s novou milenkou?!

21.03.2017 13:30

Keď sa naposledy herec Orlando Bloom objavil v oceáne, vyvolalo to poriadny záujem. Nielen preto, že mu spoločnosť robila vtedajšia priateľka Katy Perry.

Speváčka Pia Mia počas dovolenky na Havaji.

Pia Mia, mamma mia! Speváčka ako Miss mokré bikiny, tá je sexy

21.03.2017 00:00

Hoci v hudobnej brandži ešte veľa vody nenamútila, na pláži na Havaji smerovali všetky oči na ňu. A niet sa ani čo diviť.

Útok v Londýne, polícia, londýn,

Britská polícia zadržala osem ľudí podozrivých z terorizmu

23.03.2017 21:02

Britská polícia oznámila, že zatkla osem ľudí pre podozrenie z prípravy teroristických činov v súvislosti so stredajším útokom v londýnskej štvrti Westminster.

Theresa Mayová

Mayová rokovala s Kaczynským o budúcnosti Poliakov v Británii

23.03.2017 20:24

O situácii Poliakov žijúcich vo Veľkej Británii, ale aj o otázkach bezpečnosti a obrany sa vo štvrtok hovorilo pri stretnutí Theresy Mayovej a Jaroslawa Kaczynského.

devinska nova ves

Padne pre korupciu prvá firma?

23.03.2017 20:00

Prvýkrát sa môže stať, že za korupciu bude pykať celá firma. Eseročke, ktorú polícia obvinila tento týždeň, hrozí zákaz činnosti alebo aj zrušenie.

diskusia k zruseniu amnestii, Kubina, Mrazova, Kresak, Babiak

Debata o amnestiách poslancov nelákala

23.03.2017 19:31

Bývalý sudca Ústavného súdu Juraj Babjak, ktorý podporil Budajov návrh na zrušenie amnestií, vo štvrtok povedal, že prijateľný je aj návrh, ktorý predložila vládna koalícia.