3 deti, 45 rokov - tieto čísla jej neuverí nik! Na pláži vyzerá špičkovo

Herečka Jada Pinkett Smith je trojnásobnou mamou a v polovici cesty smerom k dovŕšeniu päťdesiatky. Keď ju zočíte na pláži, ani jednu z tých vecí by ste o nej nepovedali.

Herečka Jada Pinkett Smith na Havaji predviedla svoje
ukážkové krivky.
Herečka Jada Pinkett Smith na Havaji predviedla svoje ukážkové krivky.
Autor: Profimedia

Hrdinka filmov Collateral či Matky na ťahu sa objavila na jednej z havajských plží v spoločnosti neznámeho muža. Paparazzov okamžite zaujalo, v akej skvelej forme sa hviezda nachádza.

Štyridsaťpäťročná Pinkett Smith pravidelne športuje a stravuje sa veľmi zdravo, no aj tak vyzerá jej postava vo veku 45 rokov priam neskutočne. Na stehnách niet náznaku celulitídy – sú pevné ako keby mala osemnásť. Rovnako to vyzerá aj s jej bruškom či zadočkom.

Herečka sa pritom nedávno vyjadrila, že vek a vrásky príliš nerieši. Sú podľa nej súčasťou života a trápiť sa či naháňať za večnou mladosťou podľa nej nemá zmysel. S touto podobou sa jej to asi hovorí o niečo ľahšie…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Orlando Bloom

Bloom skryl penis a vyrazil do Karibiku. Žeby už s novou milenkou?!

21.03.2017 13:30

Keď sa naposledy herec Orlando Bloom objavil v oceáne, vyvolalo to poriadny záujem. Nielen preto, že mu spoločnosť robila vtedajšia priateľka Katy Perry.

Speváčka Pia Mia počas dovolenky na Havaji.

Pia Mia, mamma mia! Speváčka ako Miss mokré bikiny, tá je sexy

21.03.2017 00:00

Hoci v hudobnej brandži ešte veľa vody nenamútila, na pláži na Havaji smerovali všetky oči na ňu. A niet sa ani čo diviť.

Útok v Londýne, polícia, londýn,

Britská polícia zadržala osem ľudí podozrivých z terorizmu

23.03.2017 21:02

Britská polícia oznámila, že zatkla osem ľudí pre podozrenie z prípravy teroristických činov v súvislosti so stredajším útokom v londýnskej štvrti Westminster.

Theresa Mayová

Mayová rokovala s Kaczynským o budúcnosti Poliakov v Británii

23.03.2017 20:24

O situácii Poliakov žijúcich vo Veľkej Británii, ale aj o otázkach bezpečnosti a obrany sa vo štvrtok hovorilo pri stretnutí Theresy Mayovej a Jaroslawa Kaczynského.

devinska nova ves

Padne pre korupciu prvá firma?

23.03.2017 20:00

Prvýkrát sa môže stať, že za korupciu bude pykať celá firma. Eseročke, ktorú polícia obvinila tento týždeň, hrozí zákaz činnosti alebo aj zrušenie.

diskusia k zruseniu amnestii, Kubina, Mrazova, Kresak, Babiak

Debata o amnestiách poslancov nelákala

23.03.2017 19:31

Bývalý sudca Ústavného súdu Juraj Babjak, ktorý podporil Budajov návrh na zrušenie amnestií, vo štvrtok povedal, že prijateľný je aj návrh, ktorý predložila vládna koalícia.