Prsník von! Nicki Minaj podľahla novej móde, v Paríži ukázala (pri)veľa

Prsia sú momentálne v kurze. Ako sme už v nedeľu informovali, celebrity na prehliadke značky Dior prekvapili v priehľadných kúskoch odevov a naostro. Raperka Nicki Minaj však zašla ešte ďalej.

#NickiInPARIS Top: Mugler Shorts: Givenchy Shoes: Alexandre Vauthier Pasties: Agent Provocateur Rings: Pristine Shades: Veronique Leroy Styled: Maher Makeup: Sheika Hair: Neal

Príspevok, ktorý zdieľa Nicki Minaj (@nickiminaj), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–03–04T11:51:29+0­0:00“>Mar 4, 2017 o 3:51 PST</time>

Americká hudobníčka, ktorá tiež v týchto dňoch obieha prehliadky v parížskej mekke módy, sa vybrala na módnu šou dizajnéra Haidera Ackermanna. A div sa svete, tentoraz prišiel na rad prsník úplne odhalený. Teda, nie celkom. Bradavku zakryla kovová nálepka v tvare štvorca, aby sa zábery mohli objaviť v médiách a nemuseli byť cenzurované – vymyslené to mala raperka naozaj bystro.

Tridsaťštyriročná Minaj sa bez ostychu o zábery svojho odhaleného poprsia podelila aj s fanúšikmi na Instagrame. Aj ten je síce známe prísnou cenzúrou odhalených záberov, ale v tomto prípade sa nedalo nič robiť – stačí malý štvorček a pravidlá neboli porušené. Minaj sa teda mohla vystaviť polonahá na webe.

#NickiInPARIS Top: Mugler Shorts: Givenchy Shoes: Alexandre Vauthier Pasties: Agent Provocateur Rings: Pristine Shades: Veronique Leroy Photo by: @grizzleemusic

Príspevok, ktorý zdieľa Nicki Minaj (@nickiminaj), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–03–04T11:04:27+0­0:00“>Mar 4, 2017 o 3:04 PST</time>

Odhalené dámske vnady sú však podľa mnohých módnych odborníkov jedným z horúcich trendov sezóny a v najbližších mesiacoch ich vraj uvidíme čoraz viac. Dôvodom je fakt, že kolekcie z priehľadných materiálov ako je čipka či tyl a jemnučký hodváb nosia mnohé celebritné tváre hrdo aj bez spodnej bielizne. Nuž, je sa na čo tešiť, čo poviete páni? Nižšie si pozrite celebrity na prehliadky Dior.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Iggy Azalea

Iggy Azalea v novom klipe! Zatriasť zadkom, to jej ide! A rapovať tiež

24.03.2017 16:59

Austrálska rapperka Iggy Azalea predstavila skladbu Mo Bounce.

Ashley Graham

XXL kráska dole bez pred celým štábom! A potom... navliekla sťahovačky

24.03.2017 00:00

Vo svete modelingu je nahota vec bežná. Málokto si ju vôbec uvedomí. Ale ak fotíte na pláži a prezliekate sa pod holým nebom, záujem očakávať asi treba.

Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.