Goslingova krásna polovička Eva Mendes: Zvodná, ale tak romanticky

Dvojnásobná mama priznáva, že radšej sedí doma a venuje sa deťom, než by sa pretŕčala na červených kobercoch.

Ryan Gosling (36) sa vzhľadom na úspech La La Landu objavoval na červených kobercoch počas uplynulých mesiacov naozaj často. A spoločnosť mu robila zväčša jeho filmová partnerka Emma Stone. Matka hercových detí a jeho životná družka, herečka Eva Mendes, sa na červené koberce nehrnula. A nesprevádzala ho ani na Oscaroch.

Eva Mendes na titulke magazínu Shape.
Eva Mendes na titulke magazínu Shape.
Autor: Shape

43-ročná kráska to objasnila v rozhovore pre magazín Shape, ktorého aktuálnu titulku zdobí. A jej odpoveď bola naozaj priama: „Čo možno o mne ľudia nevedia je fakt, že som doma rada. Namiesto pózovania na červených kobercoch radšej trávim čas s našimi dievčatami,“ povedala. Herecký pár vychováva 2-ročnú Esmeraldu a 11-mesačnú Amadu Lee.

Na titulke vyzerá krásne a vysvetľuje, ako sa po druhom pôrode dostala späť do formy: „Po druhej dcére bolo v niekoľkých oblastiach ťažšie dostať sa späť do formy. Na druhej strane nie až také ťažké, ako sa mi na začiatku zdalo. Okolo detí stále behám, nesadnem si ani na chvíľu.“

Už sa teší, keď dievčatá podrastú a život sa dostane do ustálených koľají. „Čo sa jedla týka, fungujem na modeli prežitia. Pri dvoch malých deťoch jem ‚za pochodu‘. Už sa teším na čas, kedy si všetci spolu sadneme za stôl a normálne sa najeme,“ povedala v rozhovore.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Iggy Azalea

Iggy Azalea v novom klipe! Zatriasť zadkom, to jej ide! A rapovať tiež

24.03.2017 16:59

Austrálska rapperka Iggy Azalea predstavila skladbu Mo Bounce.

Ashley Graham

XXL kráska dole bez pred celým štábom! A potom... navliekla sťahovačky

24.03.2017 00:00

Vo svete modelingu je nahota vec bežná. Málokto si ju vôbec uvedomí. Ale ak fotíte na pláži a prezliekate sa pod holým nebom, záujem očakávať asi treba.

Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.