Dvojitý útok sexepílu: Národné 'poklady' Holandska celkom nahé!

V prípade Holandska patria medzi tie najsexi národné "poklady" krajiny. Asi nikoho neprekvapí, že topmodelky Lara Stone a Doutzen Kroes sa stretli na titulnej strane slávneho časopisu.

Modelky Lara Stone (vpravo) a Doutzen Kroes na titulnej strane
magazínu Vogue Nederland.
Modelky Lara Stone (vpravo) a Doutzen Kroes na titulnej strane magazínu Vogue Nederland.
Autor: Reprofoto: Vogue Nederland

Reč je o magazíne Vogue, ktorý v rámci svojej holandskej verzie priniesol foto-story s oboma kráskami. Za objektív sa postavil renomovaný Mario Testino a výsledok je pomerne odvážny. Nie každý mesiac sa totiž na titulnú stranu dostane akt s dvojicou najsexi žien Európy. Tridsaťtriročná Lara Stone a o rok mladšia Doutzen Kroes sa vyzliekli celkom donaha a spoločne pózovali na záberoch, ktoré odhaľujú ich dokonalé krivky.

Aprílové vydanie magazínu, ktoré vzniklo pri príležitosti výročia časopisu, sa obe dámy stretli v stredu v Amsterdame a spoločne nové číslo uviedli do života. Na afterpárty, ktorá nasledovala, nechýbal ani samotný Mario Testino.

Ako píše Daily Mail, obe krásky sa priznali na stretnutí s novinármi, že keď modelingovú kariéru štartovali, netušili, či dosiahnu úspech. Stone dokonca profesii modelky neprikladala veľký význam. „Verila som v mladosti, že rozhodne nie som veľmi atraktívna,“ uviedla Stone, ktorú svet pozná z množstva aktov a provokatívnych fotografií. Dodala však tiež, že byť nahá pred objektívom jej vôbec neprekáža.

„Na fotení nikto nezíza na nahú modelku. Každý si robí svoju prácu, veď to videli stotisíckrát predtým. Nikoho to nezaujíma,“ vysvetlila, prečo necíti ostych.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Iggy Azalea

Iggy Azalea v novom klipe! Zatriasť zadkom, to jej ide! A rapovať tiež

24.03.2017 16:59

Austrálska rapperka Iggy Azalea predstavila skladbu Mo Bounce.

Ashley Graham

XXL kráska dole bez pred celým štábom! A potom... navliekla sťahovačky

24.03.2017 00:00

Vo svete modelingu je nahota vec bežná. Málokto si ju vôbec uvedomí. Ale ak fotíte na pláži a prezliekate sa pod holým nebom, záujem očakávať asi treba.

Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.