Naostro a odhalená! Thickeho sexi milenka oslavovala bez gatiek

Hoci spevák Robin Thicke už niekoľko týždňov rieši poriadne nepríjemný boj s exmanželkou kvôli starostlivosti o syna a obvineniam z nedobrého vplyvu na dieťa, čas na oslavu si našiel. Aj so sexi priateľkou.

Modelka April Love Geary bola paparazzmi sledovaná azda viac
než jej priateľ a oslávenec Robin Thicke. Keď sa bližšie pozriete na jej
šaty, pochopíte, prečo.
Modelka April Love Geary bola paparazzmi sledovaná azda viac než jej priateľ a oslávenec Robin Thicke. Keď sa bližšie pozriete na jej šaty, pochopíte, prečo.
Autor: Profimedia

Interpret hitu Blurred Lines si pri príležitosti svojej 40-ky vyrazil do nočného klubu v západnom Hollywoode a sprievod mu robila modelka April Love Geary. Thicke sa s ňou stretáva už bezmála rok.

Dlhonohá kráska mala asi v pláne potešiť svojho jubilanta a rozhodla sa na to ísť netradičnou cestou. Poriadne sexi outfitom. Možno až príliš odvážnym.

Minišaty, ktoré si obliekla, mali totiž v spodnej časti odhaľujúce rozparky na šnurovanie. A ako sa ukázalo na záberoch pohotových paparazzov, Geary si pod ne nevzala žiadnu bielizeň.

Niektoré momentky odhaľujú pohľad naozaj poriadne hlboko a je divu, že sa vôbec ocitli v médiách. Podobnú kauzu má na konte aj americká topmodelka Chrissy Teigen, ktorá sa takto pred pár mesiacmi objavila na vyhlásení hudobných cien.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Iggy Azalea

Iggy Azalea v novom klipe! Zatriasť zadkom, to jej ide! A rapovať tiež

24.03.2017 16:59

Austrálska rapperka Iggy Azalea predstavila skladbu Mo Bounce.

Ashley Graham

XXL kráska dole bez pred celým štábom! A potom... navliekla sťahovačky

24.03.2017 00:00

Vo svete modelingu je nahota vec bežná. Málokto si ju vôbec uvedomí. Ale ak fotíte na pláži a prezliekate sa pod holým nebom, záujem očakávať asi treba.

Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.