Tomu sa hovorí nežné zvádzanie! Krásna Hathaway vie, ako na to

Koho by nezlákala svojou dokonalou tvárou? Anne Hathaway však hovorí len o jedinom mužovi.

Oscarovej herečke Anne Hathaway (34) sa v Hollywoode naozaj darí. A to už niekoľko rokov. Hviezdu z nej spravil film Denník princeznej (2001), ale aj komédia Diabol nosí Pradu (2006). Ako však prezradila v aktuálnom vydaní magazínu Elle, celkovo spokojná sa začala cítiť až potom, čo stretla svojho manžela, Adama Shulmana. Pred oltár sa s ním postavila v roku 2012 a v marci 2016 priviedla na svet ich prvé dieťa, syna Jonathana.

Anne Hathaway na obálke magazínu ELLE.
Anne Hathaway na obálke magazínu ELLE.
Autor: Elle

Pre magazín Elle o svojm nanželovi povedala: „Vďaka nemu sa na svete cítim komfortne. Teraz je populárne vyhlasovať, že ženy nikoho nepotrebujú. Ale ja potrebujem môjho manžela. Jeho špecifická láska ma zmenila.“

Na obálke magazínu zvádza s nežnosťou jej vlastnou. V jemných tónoch ružovej, v korzete, má pootvorené pery a vlasy voľne rozpustené jej padajú na plecia. Viac ako telo herečky však púta pozornosť jej krásna tvár.

V lete sa herečka stala aj veľvyslankyňou dobrej vôle Organizácie Spojených národov (OSN). Hathaway sa zameriava na problematiku nerovnomerného rozdelenia rodičovskej starostlivosti o deti, čo sa prejavuje tým, že ženy po pôrode často strácajú možnosť ďalej pracovať a zarábať. „Hollywood nie je miestom rovnosti pohlaví. Nehovorím to s hnevom, ani nikoho nesúdim, je to jednoducho štatistický fakt,“ povedala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Iggy Azalea

Iggy Azalea v novom klipe! Zatriasť zadkom, to jej ide! A rapovať tiež

24.03.2017 16:59

Austrálska rapperka Iggy Azalea predstavila skladbu Mo Bounce.

Ashley Graham

XXL kráska dole bez pred celým štábom! A potom... navliekla sťahovačky

24.03.2017 00:00

Vo svete modelingu je nahota vec bežná. Málokto si ju vôbec uvedomí. Ale ak fotíte na pláži a prezliekate sa pod holým nebom, záujem očakávať asi treba.

Modelka a herečka Emily Ratajkowski na dovolenke v Mexiku.

Morská siréna, akú by túžil každý stretnúť. Nahá Ratajkowski v zálive

22.03.2017 00:00

Americké mestá momentálne zaplavili reklamy s príťažlivou modelkou Emily Ratajkowski v spodnej bielizni. Ale zdá sa, že ona sama je najradšej celkom vyzlečená.

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.