Mohla ešte zájsť ďalej? Mohla! Nahá Dunham si v seriáli opaľuje...

Ak si niekto myslel, že Lena Dunham už nedokáže prekvapiť v seriáli Girls - projekte, ktorého je spoluautorkou a scenáristkou, mýlil sa. Nová epizóda ukázala opak.

Herečka Lena Dunham pózovala celkom nahá v jednej z epiód
šiestej série Girls.
Herečka Lena Dunham pózovala celkom nahá v jednej z epiód šiestej série Girls.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Herečka, ktorá sa nikdy neostýchala predviesť nahá pred kamerami, tentoraz urobila v scéne priamo pod holým nebom. Nakrúcanie sa pritom odohrávalo priamo na pobreží a okrem ľudí zo štábu sa okolo ponevierali aj bežní návštevníci. Tridsaťročnú rodáčku z New Yorku však táto situácia nezaskočila ani náhodou.

Diváci šiestej série populárneho projektu z obrazoviek HBO mohli vidieť ešte jeden veľmi odvážny moment. Dunham si totiž v jednej zo scén užíva slnečné lúče a opaľuje sa na balkóne. Robí tak nahá od pása nadol a nohy má rozkročené.

Herečka sa od štartu seriálu predviedla pred kamerami viackrát nahá a stala sa terčom pochvál aj kritikov, keďže jej postava nepatrí medzi ideálne hollywoodske figúry, ale skôr je telom bežnej ženy. V Girls sa však odhaľovali aj jej kolegyne – najmä Jemima Kirke či Zosia Mamet. Naopak, štvrtá zo zostavy Allison Williams odvážnym scénam odolávala.

Dunham pre magazín The Hollywood Reporter nedávno potvrdila tiež, že po skončení šiestej (poslednej) série vznikne aj film Girls. „Určite ho spravíme. Akurát chcem postavám nechať dosť priestoru na to, aby ich diváci mohli nájsť v celkom odlišnom prostredí, než v akom ich zanechávame. Ale ak HBO zaplatilo za dva filmy Sex v meste, mali by zaplatiť aj za ten náš film,“ dodala žartom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Herečka Brie Larson v kreácii Oscar de la Renta.

Larson nakrúca. Bude prvá žena, ktorá kandidovala na prezidentku

23.03.2017 17:54

Americká herečka Brie Larson si zahrá v snímke Victoria Woodhull.

Herečka Penelope Cruz na zábere z prehliadky britského domu Burberry.

Potvrdené! Herečka Penelope Cruz si zahrá Donatellu Versace

23.03.2017 08:20

Španielska herečka Penélope Cruz sa predstaví v pripravovanej tretej sérii kriminálnej antológie American Crime Story.

Vraždy v Midsomeri. Herec John Nettles

Kultová detektívka slávi 20 rokov: Vraždy v Midsomeri stále bodujú

23.03.2017 00:00

Britský seriál Vraždy v Midsomeri, ktorého prvý diel mal premiéru pred 20 rokmi, 23. marca 1997, sa radí k najobľúbenejším televíznym detektívkam.

Útok v Londýne, polícia, londýn,

Britská polícia zadržala osem ľudí podozrivých z terorizmu

23.03.2017 21:02

Britská polícia oznámila, že zatkla osem ľudí pre podozrenie z prípravy teroristických činov v súvislosti so stredajším útokom v londýnskej štvrti Westminster.

Theresa Mayová

Mayová rokovala s Kaczynským o budúcnosti Poliakov v Británii

23.03.2017 20:24

O situácii Poliakov žijúcich vo Veľkej Británii, ale aj o otázkach bezpečnosti a obrany sa vo štvrtok hovorilo pri stretnutí Theresy Mayovej a Jaroslawa Kaczynského.

devinska nova ves

Padne pre korupciu prvá firma?

23.03.2017 20:00

Prvýkrát sa môže stať, že za korupciu bude pykať celá firma. Eseročke, ktorú polícia obvinila tento týždeň, hrozí zákaz činnosti alebo aj zrušenie.

diskusia k zruseniu amnestii, Kubina, Mrazova, Kresak, Babiak

Debata o amnestiách poslancov nelákala

23.03.2017 19:31

Bývalý sudca Ústavného súdu Juraj Babjak, ktorý podporil Budajov návrh na zrušenie amnestií, vo štvrtok povedal, že prijateľný je aj návrh, ktorý predložila vládna koalícia.