Trump a Schwarzenegger na nože! Dôvod? (Ne)úspech televíznej šou

Americký herec Arnold Schwarzenegger ukončil účinkovanie v televíznej šou The New Celebrity Apprentice, v ktorej ako moderátor vystriedal prezidenta Donalda Trumpa.

Arnold Schwarzenegger
Bývalý kalifornský guvernér a herec Arnold Schwarzenegger.
Autor: ,

Ten sa do herca v sobotu oprel s tým, že z programu neodišiel dobrovoľne, ale kvôli zlej sledovanosti. „Spojitosť tejto show s Trumpom vzbudzuje v ľuďoch zlý dojem a oni sa na nej potom nechcú zúčastniť,“ povedal k svojmu odchodu Schwarzenegger.

Herec a bývalý guvernér Kalifornie dodal, že pokojne bude znovu pracovať s televíziou NBC aj producentom Markom Burnettom, ale na inej šou, ktorá „nebude niesť toto bremeno“.

Na to reagoval Trump na svojom twitterovom účte. „Arnold Schwarzenegger neodišiel z programu Apprentice dobrovoľne, bol donútený zlú sledovanosťou, nie mnou. Smutný koniec skvelej šou,“ napísal americký prezident. Televízia NBC však zatiaľ neoznámila, či bude relácia pokračovať s iným moderátorom.

Schwarzenegger začal moderovať novú sériu obľúbenej súťaže po tom, čo z nej Trump odišiel kvôli volebnej kampani. Zostal však jej výkonným producentom. Nová séria sa Schwarzeneggerom ale mala nižšiu sledovanosť, čo kritizoval Trump už minulý mesiac.

Na Twitteri napísal, že Schwarzenegger „odviedol veľmi zlú prácu ako guvernér Kalifornie a ešte horšiu v relácii The Apprentice, ale aspoň sa veľmi snažil.“

Chris Brown

Zlý chlapec Chris Brown mieri do seriálu. Zahrá si v sitkome

25.03.2017 08:20

Americký r'n'b spevák Chris Brown sa predstaví v sitkome Black-ish.

červené šaty pre bacuľky a ženy s krivkami - Amy Schumer

Barbie sa musí zaobísť bez Amy Schumerovej. Má nabitý rozvrh!

24.03.2017 13:35

Americká herečka a komička Amy Schumer nebude hrať hlavnú postavu v pripravovanom hranom filme o bábike Barbie.

David Boreanaz a jeho kolegyňa Emily Deschanel

Od zločinov v Kostiach do špeciálnej jednotky. Z Boreanaza bude SEAL!

24.03.2017 11:03

Americký herec, režisér a producent David Boreanaz sa predstaví v zatiaľ nepomenovanom pilotnom filme o príslušníkoch Navy SEALs.

Jemen, útok, Saudská Arábia

Nálety na dve rôzne oblasti v Sýrii zabili 32 ľudí vrátane 8 detí

25.03.2017 21:14

Osem detí sa nachádzalo medzi najmenej 32 ľuďmi zabitými pri dnešných náletoch na dve rôzne oblasti v Sýrii, ovládané povstalcami.

Erdogan

Turecko podľa Erdogana môže usporiadať referendum o členstve v EÚ

25.03.2017 19:27

"Teraz nás 16. apríla čaká referendum a potom sa môžeme rozhodnúť, že urobíme ešte jedno, o prístupových rozhovoroch," povedal turecký prezident.

výstava, poprad,

Rezidencia smrti je obrazom nacistických hrôz

25.03.2017 19:20

Dvadsať nafotografovaných grafických obrazov tvorí výstavu pod názvom Rezidencia smrti.

laptop, notebook, digitalizácia

V Istanbule balia počítače do fólie, do kabín lietadiel do USA nesmú

25.03.2017 17:35

Zákaz určitých elektronických prístrojov v kabínach mnohých dopravných lietadiel smerujúcich do Spojených štátov začal platiť v sobotu na letisku v Istanbule.