Upírske denníky sa skončili. Hviezdy sa lúčili s projektom aj fanúšikmi

Americká televízia CW odvysielala v piatok 10. marca finále seriálu Upírske denníky (2009 - 2017). Po premiére posledného dielu zverejnili Nina Dobrev, Ian Somerhalder a Kat Graham na sociálnych sieťach svoje spomienky a rozlúčili sa s fanúšikmi.

Herečka Nina Dobrev.
Herečka Nina Dobrev na archívnom zábere.
Autor: ,

Dvadsaťosemročná Nina Dobrev, predstaviteľka Eleny Gilbert, zdieľala prostredníctvom In­stagramu foto­grafiu so Zachom Roerigom, ktorý si zahral Matta Donovana.

„Pred ôsmimi rokmi sme ja a tento blázon nastúpili do lietadla smer Vancouver, aby sme nakrútili pilotný diel. Nepoznali sme sa, ale obaja sme si priniesli iba jeden kus batožiny a tašku so snowboardom. Veľmi rýchlo sme sa stali priateľmi. A takmer nás vyhodili. Našťastie sme prežili až do konca bez zlomených kostí a teraz, po ôsmich rokoch máme seriál, na ktorý sme pyšní a priateľstvo, ktoré bude trvať celý život,“ napísala Dobrev, ktorá síce odišla po šiestej sezóne, ale v poslednom dieli seriálu sa vrátila. Neskôr zverejnila ešte ďalšie fotogra­fie s herečka­mi Sarou Canning, Kaylou Ewell a Candice King.

We had a bloody good time. #TVDForever #TheBloodSeries

Príspevok, ktorý zdieľa Nina Dobrev (@nina), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2017–03–11T02:57:43+0­0:00“>Mar 10, 2017 o 6:57 PST</time>

„Začali sme ako deti, teraz sme ženy. Výlety, dobrodružstvá, smiech, ktoré som zdieľala s týmito krásnymi ľuďmi, ma nútia plakať od radosti. Milujem ich viac ako viem vyjadriť slovami. Každá z týchto fotografií je z prvej sezóny. Boli sme mladé, a také nadšené z novej šou. Boli sme toho súčasťou všetci spolu. Nemohli sme sa dočkať, keď odvysielajú pilotný diel, zvedaví, čo na to povedia ľudia. Modlili sme sa, aby bol seriál úspešný a pokračoval mnoho rokov. A dočkali sme sa. Osem rokov neskôr, niektoré zasnúbené, niektoré vydaté, niektoré s deťmi. Úžasné ženy. Som veľmi hrdá na vás všetky,“ vyjadrila sa Nina v príspevku.

Prostredníctvom Instagramu sa rozlúčili aj predstaviteľ upíra Damona Salvatorea Ian Somerhalder, a Kat Graham, ktorá si zahrala čarodejnicu Bonnie Bennet. „Wow, povedať zbohom po ôsmich rokoch…wow. Ďakujem vám všetkým! Práve sledujem finále. Ďakujem všetkým fanúšikom po celom svete,“ napísal herec. „Koniec je blízko. Ďakujem všetkým úžasným fanúšikom za podporu počas ôsmich rokov Upírskych denníkov…zbohom Bonnie Bennett,“ vyjadrila sa vo svojom príspevku Graham.

David Schwimmer

Tento herec túžil po úlohe Joeyho v Priateľoch! Na konkurze pohorel

30.03.2017 01:39

Rok 1994 mohol priniesť úspech aj jemu. Nestalo sa tak, no jeho kariéra aj tak napredovala.

Diana Mórová a Hana Gregorová

Mórová: Pri Švehlovej sa žiaden muž dlho neohreje

30.03.2017 00:00

Okolo Ivany Švehlovej sa aj v pokračovaní seriálu Panelák budú točiť muži. A aký vzťah ju čaká s jej svokrou?

Amber Heard

Deppova bývalá ide točiť s Agnieszkou Holland. Bude vrahyňou

28.03.2017 16:10

Americká herečka Amber Heard sa predstaví v hlavnej úlohe pripravovaného krimitrileru The Kind Worth Killing.

Slovenský zväz telesne postihnutých, ZO č. 20

30.03.2017 00:02

Organizácia telesne postihnutých s kombinovanými postihmi, sklerózou multiplex, detskou mozgovou obrnou, vrodenými a získanými postihmi.

ZO SZTP Trenčianska Teplá

29.03.2017 23:56

Sme občianske združenie Slovenského zväzu telesne postihnutých, pobočka Trenčianska Teplá.

Telovýchovná jednota Štadión Trenčín

TJ Štadión Trenčín

29.03.2017 23:51

Cieľom občianske združenia TJ Štadión Trenčín je výchova mládeže a detí. Organizujeme rôzne podujatia za účelom športovania, výchovy detí a propagácie športu.

TJ Dynamo Dolný Kubín

TJ Dynamo Dolný Kubín

29.03.2017 23:45

TJ Dynamo DK sú ľudia, ktorých baví široké spektrum športových i spoločenských aktivít a snažia sa pre takéto zmysluplné trávenie času nadchnúť aj ďalších.