Slovenské a české celebrity testovali a bodovali v šou Masterchef

V dnešnej časti šou Masterchef budú testovať a bodovať jedlo súťažiacich aj známe tváre Markízy a Novy – Kvetka Horváthová, Patrik Herman, Peter Varinský, Karin Hajdu, Matej Chren, Elena Podzámska, z Čiech Josef Klíma, Michaela Kuklová, známe moderátorske súrodenecké duo Adela a Dalibor Gondíkovci.

masterchef1
Známym tváram TV Markízy chutilo.
Autor: Markíza

Známym tváram TV Markíza a TV NOVA chutilo. A chutilo tiež súťažiacim v reštaurácii Le monde, kde ich pohostil a previedol porotca Martin Korbelič. „Pripravil som pre vás tastingové menu, ktoré bude mať šesť, sedem, osemchodové menu. Uvidíte, ako sa varí v profi kuchyni. Môžete sa pýtať na čokoľvek, aby ste sa zdokonaľovali a na vašich výkonoch to bolo vidieť," povedal Martin Korbelič na úvod.

Kto vypadne v šou Masterchef ako prvý, uvidíte už dnes večer.

6. Epizóda – Stredomorská kuchyňa 2 Na dvadsiatich najlepších amatérskych kuchárov čaká dnes tímová výzva. Nekompromisní porotcovia pozvali do Masterchef kuchyne vyberaných hostí – známe osobnosti slovenského a českého šoubiznisu. Súťažiaci, rozdelení na dva tímy (červený a modrý), budú pre VIP hostí pripravovať tzv. fine dining menu. Ktorému tímu sa podarí vyhrať? Tímu Patrika, ktorý kapitánstvo získal ako výhodu pre víťaza Mystery Boxu, alebo Matúšovmu tímu, ktorého kapitána vybral Patrik? Hostia hlasovaním rozhodnú, ktorému tímu sa darilo lepšie a zaslúži si odmenu. Naopak, niekto z porazeného tímu bude čeliť záverečnému vyraďovaniu.

V záverečnej eliminácii čaká na troch súťažiacich – porazených z predchádzajúcich kôl, vyraďovacia úloha. V nej budú musieť pripraviť náročný dezert Tarte Tatin (Jablkový koláč sestier Tatinových) podľa tradičného receptu. K dispozícii majú rovnaký čas, rovnaký recept a rovnaké suroviny. Pre jedného z nich sa dnes cesta za vysnívaným titulom Masterchef skončí.

USA-CLINTON Eva Longoria

Na roztrhanie! O krásnu Evu Longoriu sa bijú televízie

26.09.2014 13:46

Na televíznej obrazovke sa v novom projekte neobjavila už dlhší čas a sústredila sa viac na produkovanie.

Herec Tyler James Williams

Tyler James Williams mieri do hororového seriálu

26.09.2014 04:00

Herec by sa mal predstaviť v seriáli Walking Dead ako Noah. Bližšie informácie o tejto postave však zatiaľ nie sú známe.

Michelle Dockery

Britský seriálový hit valcuje svet. Panstvo Downton má už piatu sériu

24.09.2014 12:17

Už piatou sériou sa na obrazovky britskej televíznej stanice ITV vrátil historický seriál Panstvo Downton, ktorý si po celom svete vyslúžil doslova kultový status.

Plyn, kúrenie, euro

Česi sú skeptickí: Cez Ukrajinu v zime plyn nepotečie

30.09.2014 07:43

Česi rátajú aj so scenárom, podľa ktorého cez zimu do Európy cez Ukrajinu nepritečie žiadny plyn.

KĽDR, Severná Kórea, prístav, Wonsan, loď

Na zriedkavú návštevu Ruska príde šéf diplomacie KĽDR

30.09.2014 07:30

Kórejská ľudovodemokratická republika, ktorá nedávno oslávila 65. výročie svojho založenia, funguje na stalinistickom princípe s dominantnou pozíciou vodcu.

Nemecko, Lufthansa, štrajk

Piloti Lufthansy budú opäť štrajkovať

30.09.2014 07:15

Štrajk sa uskutoční v utorok v čase od 08:00 do 23:00 SELČ a na letisku vo Frankfurte podľa odborov zasiahne asi 70 až 80 diaľkových letov.

Plyn

Orbán: Plyn pre Kyjev by ohrozil našu energetickú bezpečnosť

30.09.2014 07:12

Maďarsko nemôže Ukrajine naďalej poskytovať plyn, lebo by to bolo na úkor jeho energetickej bezpečnosti, tvrdí Viktor Orbán.