Slovenské a české celebrity testovali a bodovali v šou Masterchef

V dnešnej časti šou Masterchef budú testovať a bodovať jedlo súťažiacich aj známe tváre Markízy a Novy – Kvetka Horváthová, Patrik Herman, Peter Varinský, Karin Hajdu, Matej Chren, Elena Podzámska, z Čiech Josef Klíma, Michaela Kuklová, známe moderátorske súrodenecké duo Adela a Dalibor Gondíkovci.

masterchef1
Známym tváram TV Markízy chutilo.
Autor: Markíza

Známym tváram TV Markíza a TV NOVA chutilo. A chutilo tiež súťažiacim v reštaurácii Le monde, kde ich pohostil a previedol porotca Martin Korbelič. „Pripravil som pre vás tastingové menu, ktoré bude mať šesť, sedem, osemchodové menu. Uvidíte, ako sa varí v profi kuchyni. Môžete sa pýtať na čokoľvek, aby ste sa zdokonaľovali a na vašich výkonoch to bolo vidieť," povedal Martin Korbelič na úvod.

Kto vypadne v šou Masterchef ako prvý, uvidíte už dnes večer.

6. Epizóda – Stredomorská kuchyňa 2 Na dvadsiatich najlepších amatérskych kuchárov čaká dnes tímová výzva. Nekompromisní porotcovia pozvali do Masterchef kuchyne vyberaných hostí – známe osobnosti slovenského a českého šoubiznisu. Súťažiaci, rozdelení na dva tímy (červený a modrý), budú pre VIP hostí pripravovať tzv. fine dining menu. Ktorému tímu sa podarí vyhrať? Tímu Patrika, ktorý kapitánstvo získal ako výhodu pre víťaza Mystery Boxu, alebo Matúšovmu tímu, ktorého kapitána vybral Patrik? Hostia hlasovaním rozhodnú, ktorému tímu sa darilo lepšie a zaslúži si odmenu. Naopak, niekto z porazeného tímu bude čeliť záverečnému vyraďovaniu.

V záverečnej eliminácii čaká na troch súťažiacich – porazených z predchádzajúcich kôl, vyraďovacia úloha. V nej budú musieť pripraviť náročný dezert Tarte Tatin (Jablkový koláč sestier Tatinových) podľa tradičného receptu. K dispozícii majú rovnaký čas, rovnaký recept a rovnaké suroviny. Pre jedného z nich sa dnes cesta za vysnívaným titulom Masterchef skončí.

Ďalšie články
Dominika Cibulková

Cibulková na nepoznanie! Pozrite si exkluzívne foto partizánky Dominiky

24.04.2014 13:54

Tenistka Dominika Cibulková sa nikdy netajila tým, že patrí k ženám, ktoré majú rady módu. Musela ju však obetovať.

Chris Evans

Kapitán Amerika stále kraľuje kinám, Johnny Depp nemal šancu

22.04.2014 15:12

Dobrodružný sci-fi film Kapitán Amerika: Zimný vojak s Chrisom Evansom v hlavnej úlohe sa drží tri týždne za sebou na čele rebríčka tržieb filmov v Spojených štátoch a Kanade.

Film Review The Other  Kate Upton na zábere z filmu The Other Woman

Prsia v pohybe?! Kate Upton hviezdi v komédii, takto prevetrala krivky!

22.04.2014 00:00

Novinka The Other Woman láka do kín ženské diváčky na komediálny aj romantický charakter, ale určite ňou nepohrdnú ani mnohí páni.

Jiřina Bohdalová, Simona Stašová

Simona Stašová zaujala v Amerike, za domov by ju však nevymenila

21.04.2014 08:13

Česká herečka Simona Stašová získala na festivale nezávislého filmu v sanfranciskom Tiburone ocenenie za stvárnenie hlavnej ženskej úlohy v dráme Sebemilenec.