Na výstavu prišla nahá s bábätkom v náručí! Pozrite si video

Kontroverzná umelkyňa Milo Moiré rada šokuje. Tento raz prišla na výstavu v meste Münster. Nahá!

Kontroverzná umelkyňa Milo Moiré (32) hanblivosťou netrpí. Začiatkom týždňa prišla na výstavu s názvom „Nahý život“ do LWL múzea v nemeckom meste Münster celkom nahá, navyše, v rukách po celý čas držala nahé dieťa.

Bez predchádzajúcej komunikácie s múzeom sa nahá žena z čista-jasna objavila pred vstupom do múzea. V náručí mala 4-mesačné bábätko a spolu s ním si pozrela celú výstavu.

Kto by si myslel, že návštevníci zostali šokovaní, je na omyle. Keď sa Milo Moiré prechádzala pomedzi nich, svoje prekvapenie nedali najavo. Aspoň tak to vyzerá na videu, ktoré si po „akcii“ zavesila spomínaná umelkyňa na svoju stránku na sociálnej sieti. Väčšina návštevníkov sa rýchlo zmierila s myšlienkou, že nahá žena je súčasťou výstavy. No nebolo to tak.

Pre denník Bild povedala: „Nikto ma po celý čas neoslovil, pohľady návštevníkov boli spočiatku zvedavé, niektorí sa pousmiali, iní sa otočili a výstavu si pokojne pozerali ďalej.“ Umelkyňa sa rozhodla, že sa počas výstavy aktov stane sama aktom. A to aj urobila.

O niečo podobné sa kontroverzná umelkyňa Milo Moiré, pochádzajúca zo Švajčiarska, už pokúsila aj v minulosti. Na švajčiarsky festival moderného umenia Art Basel takisto zavítala nahá, no vtedy sa dostala len pred budovu, dovnútra ju nepustili.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Šéfkuchár Wolfgang Puck

Delikatesy od výmyslu sveta: Čo budú jesť hviezdy na Oscaroch?

20.02.2017 09:30

Najvýznamnejší večer filmového Hollywoodu, ktorý tento rok pripadne na nedeľu 26. februára, si žiada aj skvelé menu.

Prince

Najdojímavejšia rozlúčka s Princom! Herci z Broadway rozcítia aj vás

22.04.2016 11:57

Nad úmrtím speváka Princa, ktorého našli mŕtveho vo štvrtok v jeho dome, vyjadrili smútok mnohí hudobní kolegovia.

Crabbie's Grand National Festival

Alkohol, krik a (ne)vkusná móda! Dámy na dostihoch dvíhajú obočie...

08.04.2016 18:20

Pre lokálnych nadšencov sú dostihy v Liverpoole každý rok príležitosťou na poriadnu zábavu.

Útok v Londýne, polícia, londýn,

Britská polícia zadržala osem ľudí podozrivých z terorizmu

23.03.2017 21:02

Britská polícia oznámila, že zatkla osem ľudí pre podozrenie z prípravy teroristických činov v súvislosti so stredajším útokom v londýnskej štvrti Westminster.

Theresa Mayová

Mayová rokovala s Kaczynským o budúcnosti Poliakov v Británii

23.03.2017 20:24

O situácii Poliakov žijúcich vo Veľkej Británii, ale aj o otázkach bezpečnosti a obrany sa vo štvrtok hovorilo pri stretnutí Theresy Mayovej a Jaroslawa Kaczynského.

devinska nova ves

Padne pre korupciu prvá firma?

23.03.2017 20:00

Prvýkrát sa môže stať, že za korupciu bude pykať celá firma. Eseročke, ktorú polícia obvinila tento týždeň, hrozí zákaz činnosti alebo aj zrušenie.

diskusia k zruseniu amnestii, Kubina, Mrazova, Kresak, Babiak

Debata o amnestiách poslancov nelákala

23.03.2017 19:31

Bývalý sudca Ústavného súdu Juraj Babjak, ktorý podporil Budajov návrh na zrušenie amnestií, vo štvrtok povedal, že prijateľný je aj návrh, ktorý predložila vládna koalícia.