Najdojímavejšia rozlúčka s Princom! Herci z Broadway rozcítia aj vás

Nad úmrtím speváka Princa, ktorého našli mŕtveho vo štvrtok v jeho dome, vyjadrili smútok mnohí hudobní kolegovia a hviezdy šoubiznisu. Jednu z najdojímavejších spomienok však priniesli herci z Broadway.

Prince
Spevák Prince na archívnom zábere.
Autor: ,

Po predstavení muzikálu Purpurová farba, v ktorej hlavnú rolu stvárňuje držiteľka Oscara Jennifer Hudson, sa celý herecký štáb prišiel rozlúčiť s divákmi. Hudson si vzala slovo a pripomenula divákom, že svet stratil v deň tohto predstavenia jednu veľkú hudobnú legendu.

„Povedal, že jeho hudba prežije a že bude vždy ďalej žiť prostredníctvom svojej hudby. Tak by sme ho dnes chceli udržať nažive aj s touto piesňou,“ ohlásila Hudson skladbu Purple Rain – jeden z najväčších hitov Princovej kariéry.

Spoločne s kolegyňou Cynthiou Erivo sa ujali vokálov, herecký zbor, ale aj diváci spoločne odspievali celú skladbu, pričom celé publikum stálo na nohách a aplaudovalo. Aj my si myslíme, že Prince by bol s takouto rozlúčkou spokojný…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

Šéfkuchár Wolfgang Puck

Delikatesy od výmyslu sveta: Čo budú jesť hviezdy na Oscaroch?

20.02.2017 09:30

Najvýznamnejší večer filmového Hollywoodu, ktorý tento rok pripadne na nedeľu 26. februára, si žiada aj skvelé menu.

Crabbie's Grand National Festival

Alkohol, krik a (ne)vkusná móda! Dámy na dostihoch dvíhajú obočie...

08.04.2016 18:20

Pre lokálnych nadšencov sú dostihy v Liverpoole každý rok príležitosťou na poriadnu zábavu.

Rihanna

Keď fanúšikovia spievajú lepšie ako hviezdy... Tieto videá treba vidieť!

22.03.2016 16:20

Hudobné hviezdy prinášajú na koncertoch radosť a zábavu tisíckam fanúšikov. A občas nastane moment, keď práve fanúšikovia poriadne prekvapia.

Útok v Londýne, polícia, londýn,

Britská polícia zadržala osem ľudí podozrivých z terorizmu

23.03.2017 21:02

Britská polícia oznámila, že zatkla osem ľudí pre podozrenie z prípravy teroristických činov v súvislosti so stredajším útokom v londýnskej štvrti Westminster.

Theresa Mayová

Mayová rokovala s Kaczynským o budúcnosti Poliakov v Británii

23.03.2017 20:24

O situácii Poliakov žijúcich vo Veľkej Británii, ale aj o otázkach bezpečnosti a obrany sa vo štvrtok hovorilo pri stretnutí Theresy Mayovej a Jaroslawa Kaczynského.

devinska nova ves

Padne pre korupciu prvá firma?

23.03.2017 20:00

Prvýkrát sa môže stať, že za korupciu bude pykať celá firma. Eseročke, ktorú polícia obvinila tento týždeň, hrozí zákaz činnosti alebo aj zrušenie.

diskusia k zruseniu amnestii, Kubina, Mrazova, Kresak, Babiak

Debata o amnestiách poslancov nelákala

23.03.2017 19:31

Bývalý sudca Ústavného súdu Juraj Babjak, ktorý podporil Budajov návrh na zrušenie amnestií, vo štvrtok povedal, že prijateľný je aj návrh, ktorý predložila vládna koalícia.