Táňa Pauhofová: Horiaci ker je absolútne výnimočný projekt

06.02.2013 07:00
Horiaci ker
Herečka Táňa Pauhofová stvárňuje v projekte Horiaci ker advokátku Dagmar Burešovú. Autor:

Herečka Táňa Pauhofová stvárňuje hlavnú rolu v trojdielnom televíznom filmu Horiaci ker. Pod vedením režisérky Agnieszky Hollandovej si zahrala advokátku Dagmar Burešovú, ktorá zastupovala matku Jána Palacha v procese proti poslancovi Vilémovi Novému.

„Projekt považujem za absolútne výnimočný a som naň veľmi hrdá,“ netají sa svojím nadšením slovenská herečka. Prvé reakcie divákov boli pozitívne. Uvedomila si to aj jedna z hviezd SND.

„Videla som len prvú časť a sama som veľmi zvedavá na druhú a tretiu časť a až potom budem mať v hlave jasnú predstavu toho, čo sme spoločne spáchali,“ vysvetlila herečka. „Ale podľa reakcií ľudí a vôbec toho, že sa o tom hovorí a podľa mňa by sa hovoriť malo – nemyslím len o filme, ale samotnej téme, považujem za najlepšiu vec,“ doplnila Pauhofová, ktorá nezaháľa ani v divadle.

Počas uplynulého víkendu mala v Štúdiu SND premiéru hra Antigona v New Yorku od poľského dramatika Jakuba Glowackého. Pauhofová tiež účinkuje v predstaveniach Aj kone sa strieľajú, Konečná stanica túžba či detskom predstavení Mechúrik-Koščúrik.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Priznajte konečne svojim blízkym pravdu, veľmi sa vám uľaví na duši.
Zadarmo nič nedostanete, to si...

+ Nezabúdajte na vitamíny, vyskúšajte však tie zo záhrady a nie z lekárne.
Usmievajte sa, ste zdravý, máte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk