Ed Sheeran raz stratí aj hlavu: Takmer prišiel o nové skladby!

Britský spevák Ed Sheeran prezradil, že takmer stratil mobilný telefón, ktorý obsahoval nové, doteraz nevydané skladby.

23.02.2013 13:42
Ed Sheeran Foto: ,
Spevák a skladateľ Ed Sheeran prichádza na vyhlásenie cien Brit Awards.
debata

Nahrávky, o ktoré na chvíľu prišiel na odovzdávaní hudobných Brit Awards, budú súčasťou jeho druhého štúdiového albumu. „Stratil som telefón. Nie ten, ktorý používam, ale ten, ktorý nemá signál, je na ňom môj album a nie je zamknutý,“ povedal v rozhovore pre rozhlasovú stanicu Absolute Radio.

Podľa portálu BBC News mobilný telefón s piesňami našiel a odovzdal ho spevákovi šofér auta, ktorý ho na akciu priviezol. Hudbu podľa vlastných slov nestratil po prvý raz. „Na Ibize som stratil MP3 prehrávač, na ktorom bolo všetko,“ vysvetlil.

Dvadsaťdvaročný spevák a skladateľ sa v roku 2008 presťahoval do Londýna, kde chcel rozbehnúť hudobnú kariéru. V roku 2011 vydal debutový album +, z ktorého pochádzajú single ako The A Team, Lego House alebo Drunk.

V roku 2012 získal dve Brit Awards v kategóriách Najlepší britský spevák a Britský objav roka. V tom istom roku sa do povedomia širšej verejnosti dostal aj v USA. Pomohla mu v tom napríklad aj spolupráca so speváčkou Taylor Swift na jej albume Red (2012). Jeho skladbu The A Team nominovali na cenu Grammy v kategórii Pieseň roka, pričom na ceremoniáli vystúpil spoločne s Eltonom Johnom.

debata chyba

+ Riaďte sa vlastným rozumom a nenechajte sa zastrašovať.
Mali by ste hľadať zamestnanie, ktoré budete mať naozaj...

+ Netrávte veľa času pred obrazovkou monitora, svoj čas investujte lepšie.
Zo dňa na deň nezbohatnete, zabudnite...