Cmorik sa do Eurovízie nevráti, podľa manažéra Šeba to nemá zmysel

03.03.2009 19:15
Peter Cmorik a Mário Kuly Kolár
Speváci Peter Cmorik (vľavo) a Mário Kuly Kolár patrili k horúcim favoritom Eurovízie. V národnom finále sa napokon neobjaví ani jeden z nich. Autor:

Speváka Petra Cmorika a jeho band utorňajšie odstúpenie kapely Desmod z národného kola Eurosongu prekvapilo.

„Manažér Desmodu Michal Kožuch mi volal síce už v pondelok, ale že to naozaj urobia nás veľmi prekvapilo a vážime si to,“ povedal Cmorikov manažér Jozef Šebo. Podľa jeho slov sa však Peter Cmorik Band, aj keby mohol, do súťaže nevráti.

„Už sme splnili, čo sme mali. Boli tam aj nejaké problémy so zmluvami a nevedeli sme ani to, že na medzinárodné finále do Moskvy treba cestovať už desať dní vopred. A my v tom čase máme iný program,“ povedal Šebo, ktorý si myslí, že ďalšie Cmorikove vystúpenie v slovenskom Eurosongu by už nemalo zmysel.

„Z akého dôvodu by sme sa tam mali vracať, keď porota nepovažuje jeho pieseň za vhodnú reprezentovať Slovensko. Aby sme spievali v hlavnom vysielacom čase zadarmo? Peter sa momentálne naplno venuje príprave svojho nového albumu,“ dodal.

Skupina Desmod spolu so speváčkou Luciou Novákovou v u­torok oznámila, že definitívne odchádza z národného finále Eurosongu. Svoje miesto chcela prenechať Cmorikovi. Aký postup zvolí STV bude známe v najbližších dňoch či hodinách.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte si plniť svoje túžby a sny aj napriek zdravotným problémom.
Nepýtajte sa otázky, na ktoré...

+ Pitný režim je to, čo by ste mali začať dodržiavať a to bez ohľadu na vek.
Ak naozaj budete chcieť, môžete...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk