Najvplyvnejším gayom kraľuje šéf Apple, nováčik je Frank Ocean

Medzi najvplyvnejších homosexuálov na svete patrí tento rok spevák Frank Ocean, moderátorka Ellen DeGeneres aj moderátor Anderson Cooper.

16.04.2013 16:11
Frank Ocean Foto: ,
Americký spevák Frank Ocean.
debata (2)

Vyplýva to z rebríčka, ktorý zverejnil americký lifestyleový magazín Out. Interpret hitu Novacane debutuje na desiatom mieste, DeGeneres je rovnako ako pred rokom na druhej priečke a Cooper sa posunul zo šestky na päťku.

Na čele je tak ako naposledy generálny riaditeľ spoločnosti Apple Tim Cook. Na bronzovej priečke skončil scenárista, režisér a producent Ryan Murphy, ktorý stojí za šou Glee. Na štvorke je politická komentátorka Rachel Maddow.

Do prvej desiatky, konkrétne na deviate miesto, sa premiérovo dostala 51-ročná senátorka Tammy Baldwin, ktorá je prvou americkou senátorkou otvorene sa hlásiacou k homosexuálom.

V najlepšej päťdesiatke pre rok 2013 sú napríklad aj herec Neil Patrick Harris (13. miesto), módny návrhár Marc Jacobs (19.), mediálny magnát David Geffen (22.), módny návrhár Tom Ford (31.), režisér a scenárista Bryan Singer (34.) alebo herečka Jane Lynch (40.).

2 debata chyba

+ Menej mäsa a viac zeleniny, to je liek na zdravotné ťažkosti, ktoré máte.
Na prácu v zahraničí nehovorte...

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Nebojte sa požiadať o pomoc, aby ste...