Victoria Beckham: Sme pyšní na Davida!

Victoria Beckham (39) podporila po ukončení aktívnej kariéry svojho manžela Davida.

17.05.2013 06:48
Victoria Beckham s manželom Davidom Beckhamom Foto: ,
Dizajnérka a speváčka Victoria Beckham s manželom Davidom Beckhamom.
debata (1)

„Deti a ja – sme takí pyšní na Davida,“ povedala vo svojom vyhlásení bývalá „Spice Girl“. „Povzbudzovali sme ho z tribúny, keď držal v ruke trofeje, či už hral za Manchester United, Real Madrid, AC Mailand, LA Galaxy alebo Paris St. Germain,“ dodala k tomu.

„Vždy bude pre mňa a moje deti veľkou inšpiráciou a obzvlášť pre milióny ľudí na celom svete.“ Victoria Beckham, z ktorej sa medzičasom stala úspešná módna návrhárka, sa teší na „ďalšiu kapitolu života“ a na dobrodružstvá, ktoré ju teraz čakajú.

„Nič nenahradí futbal, ktorý milujem. Cítim však, že štartujem nové dobrodružstvo. Som naozaj vzrušený z toho, čo predo mnou leží. Mal som šťastie, že som počas mojej kariéry dostal veľa šancí. Je však čas pobrať sa ďalej," povedal k ukončeniu svojej aktívnej kariéry futbalista.

David Beckham v minulosti pôsobil na klubovej úrovni v Los Angeles Galaxy, AC Miláno, Reale Madrid a Manchestri United, v mladosti krátko hosťoval v Prestone. S ManUtd triumfoval v roku 1999 v prestížnej Lige majstrov. Za národný A-tím hral v rokoch 1996 – 2009, nastrieľal 17 gólov.

V rokoch 2000 – 2006 bol kapitán „Albiónu“. Zúčastnil sa na troch majstrovstvách sveta (1998, 2002, 2004) a dvoch európskych šampionátoch (2000 a 2004). Beckham je prvým Britom, ktorému sa podarilo získať ligový primát v štyroch krajinách. Z titulu sa tešil v Anglicku, Španielsku, USA a vo Francúzsku.

1 debata chyba

+ Vypnutie elektroniky hodinu pred spaním zlepší kvalitu odpočinku.
Delegovanie menej dôležitých úloh uvoľní...

+ Prechladli ste, nerobte paniku, nepotrvá to dlhšie ako dva dni a budete fit.
Nakúpte veľa zeleniny a...