Cher pomáha synovi chudnúť. Dvetisíc dolárov za každé zhodené kilo!

Motivácia - tá očividne synovi speváčky Cher (67), Chazovi Bonovi (44) doteraz chýbala. Kým mu matka nedala ponuku, ktorá sa neodmieta. Dvetisíc dolárov za každé stratené kilo!

25.05.2013 08:00
Chaz Bono Foto: ,
Chaz Bono.
debata

Lekári už na jeho hmotnosť začali reagovať negatívne. Chaz Bono stále priberal, dosiahol až úroveň 115 kilogramov. A to neostalo bez následkov. „Dychčal do telefónu,“ citoval Showbizspy svedka. A keďže Cher mala o svojho syna obavy, rozhodla sa, že mu to zoštíhľovanie uľahčí. Dolárová ponuka mala a bola riešením.

Za každé kilo, ktoré Chaz stratil, dostal šek od mamičky. „Milujem ťa a chcem, aby si bol zdravý.“ Aj týmito slovami sa ho snažila Cher povzbudzovať. A dohoda bola účinná. Doteraz schudol Chaz 30 kilogramov, plánuje dať dole ešte ďalších desať. Žiť zdravo už preňho nie je problémom. „Páčim sa sám sebe v zrkadle,“ povedal pre magazín People.

Okrem mamy mu pomohol aj osobný tréner a výživový poradca. „Môj krvný tlak je nižší a tiež hladina cholesterolu,“ povedal Chaz pyšne v rozhovore pre magazín People. „Všetky moje "úrovne“ sú teraz normálne a to ma skutočne robí šťastným," zhodnotil.

debata chyba

+ Zdieľanie času s blízkymi posilní vaše šťastie a pohodu.
Nečakajte, že všetci zarábajú ako vy, prispôsobte sa aj...

+ Ak potrebujete, pospite si aj poobede, je to v poriadku.
Začnite sa v prácu viac snažiť, dotiahnete to na...