G. Drobová: Milujem tiché aukcie! Šaty z Ružového bazára sa vydražili za 850 eur

V sobotu sa v rámci charitatívneho Ružového bazára, ktorého spoluorganizátorkou je riaditeľka Fashion TV, Gabriela Drobová, dražili aj šaty od indickej módnej návrhárky Rashmi Kumari.

23.06.2013 06:00
Gabriela Drobová Foto: ,
Riaditeľka Fashion TV a spoluorganizátorka akcie Ružový bazár, Gabriela Drobová.
debata (2)

Vyvolávacia cena bola 500 eur, napokon sa vydražili za 850 eur. Pripomeňme, že táto suma, spolu s výťažkom z Ružového bazára, v ktorom zas bolo možné získať veci, ktoré predtým patrili známym tváram za priaznivé ceny, poputuje na pomoc Nadácii Petra Dvorského Harmony. Tá sa zaoberá prevenciou a diagnostikou fetálneho alkoholového syndrómu (FAS) u tehotných žien.

Keď sa módna návrhárka žijúca v Dubaji dozvedela o tejto akcii, organizátorom venovala ružovú róbu. Gabika Drobová pre Pravda.sk povedala, že si ju vo svojom šatníku vie predstaviť. „Šaty som si už aj skúšala, veľmi mi pristanú, aj keď je pravda, že mi boli cez prsia trochu malé,“ spresnila. To by však problém nebol – módna návrhárka totiž prisľúbila, že pre toho, kto ich vydraží, pripraví totožný model na mieru.

Moderátorka Fashion TV Mária Zelinová so šatami... Foto: Pravda.sk, Dana Závadová
Mária Zelinová, Ružový bazár Moderátorka Fashion TV Mária Zelinová so šatami od Rashmi Kumari.

„Tiché aukcie milujem. Urobí to dobrú vec a dokážete získať veci za menej peňazí, akoby ste ich kupovali v obchode,“ skonštatovala ďalej Drobová, ktorej sa tvorba Kumari pozdáva. „Jej šaty sú iné ako šaty slovenských návrhárov. Keď som ich ukázala niektorým slovenským návrhárom a stylistom, boli nadšení. Myslím, že by mohla na Slovensku uspieť.“

Indická módna návrhárka žijúca v Dubaji založila v roku 2007 vlastnú značku C'est Moi. V roku 2011 vytvorila špeciálnu kolekciu, ktorá bola vystavená v Dubaji na letisku – videlo ju asi 2,4 miliónov cestovateľov. Návrhárka spolupracuje s významnými menami, jej kolekciu možno nájsť v obchodoch v New Yorku či v Spojených arabských emirátoch. Oblieka aj arabskú kráľovskú rodinu.

2 debata chyba

+ Každú zmenu môžete brať ako výzvu aj keď môže ísť o zlepšenie postavy.
Nemajte veľké oči, neskôr sa to obráti...

+ V hlave sa vám rodia vynikajúce nápady, je na vás či ich zrealizujete.
Od práce by ste si mali dať na dlhšiu...