Katie Holmes oslavuje: Rok od rozvodu!

Herečka Katie Holmes (34) bude mať dôvod na oslavu. Pred rokom o takomto čase sa totiž rozvádzala. A to stojí za poriadnu zmienku, v tomto prípade párty!

28.06.2013 08:00
Katie Holmes Foto:
Herečka Katie Holmes.
debata

Pred rokom, 29. júna mnohých prekvapila správa zo sveta šoubiznisu. Katie Holmes a Tom Cruise sa rozvádzajú. Tento dôležitý dátum sa Katie Holmes rozhodla osláviť. Plánuje veľkú oslavu s jej najbližšími priateľmi, ktorí jej boli po rozvode najväčšou oporou. Aj týmto spôsobom by sa im chcela poďakovať. Svedok pre britský magazín Grazia prezradil: „Katie sa chystá poďakovať všetkým, ktorí pri nej dvanásť mesiacov stáli.“

Párty má byť v Holmesovej obľúbenom hoteli „The Jane“ v Manhattane a medzi pozvanými má byť jej módna partnerka Jeanne Yang či Lizzie Tisch. Priatelia herečky vysvetlili, že predchádzajúci rok bol pre Katie „rokom zmien“. Homes sa s dcérou Suri presťahovala do New Yorku, objavila sa v divadelnom kúsku na Broadwayi a podpísala zmluvu s kozmetickou firmou Bobbi Brown.

Medzičasom sa zdalo, že Katie si na svoj single život vynikajúco zvykla, no vždy má problémy so svojim exmanželom. Cruise by chcel, aby jeho dcérka Suri navštevovala scientologickú školu, hollywoodská herečka je striktne proti. Pre scientológiu sa Holmes zakaždým dostane s bývalým exmanželom do konfliktu. Najnovšie chce, aby išla aspoň v lete do scientologického tábora. A napriek tomu, že Katie nie je žiadna hysterka, má veľké obavy. Práve preto, že dobre vie, aký je scientológia veľký nepriateľ.

debata chyba

+ Rezignácia nepatrí do vášho života, ťažké myšlienky vypustite z hlavy.
Urobte si poriadok vo finančných...

+ Nájdete v sebe odhodlanie zmeniť svoj život k lepšiemu, vnímajte okolie.
Nebojte sa príležitostí,...