Moderátor Zimnýkoval z Legiend popu je otcom. Má Alexandru

16.07.2013 18:08
Michal Hudák (vľavo)  a Milan Zimnýkoval
Moderátor Milan Zimnýkoval (vpravo) s tehotnou manželkou Antóniou a kamarátom Michalom Hudákom a jeho tehotnou partnerkou. Autor:

Slovenský moderátor Milan "Junior" Zimnýkoval sa stal otcom. Jeho manželka Antónia mu v pondelok v jednej z bratislavských pôrodníc priviedla na svet dcéru, ktorej dali meno Alexandra.

S radostnou novinkou sa moderátor pochválil aj poslucháčom rannej šou, ktorú počas leta moderuje spoločne s kolegom Marcelom Forgáčom.

„Naša malá je to najlepšie, čo som kedy vo svojom živote urobil. Je to úžasné, keď sa od októbra rozprávate s bruškom, "ukazujete“ veci, vysvetľujete, kde bude mať postieľku, púšťate hudbu… Ono vám to potom kopne do ruky, zareaguje na hlas, pohladkanie. A nakoniec ten mini balíček vidíte naživo. S manželkou sme šťastní, ja dojatý a takmer bez slov. Veľa zdravia dievčatám," povedal pre portál Topky.sk Zimnýkoval, ktorý bol taktiež pri pôrode. „Keďže personál je veľmi milý, bol som pred, počas aj po pôrode nablízku,“ dodal.

Milan Zimnýkoval a bývalá redaktorka markizáckeho Telerána Antónia Gondová sa zosobášili vlani v júni, pričom svadba sa konala rok po tom, čo sa zasnúbili. Predtým spolu chodili približne šesť mesiacov. Svadbu mali v kaštieli Péchy v Hermanovciach na východnom Slovensku.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Príliš veľa stresu a mastné jedlá si vyberajú svoju daň.
Tvárite sa tvrdo a rozhodne, neviete ukázať svoje...

+ Najviac o vás aj tak prezradia vaše oči, to nikdy nezakryjete.
Pred vami je pár úspešných dní, využite ich...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk