Výchova podľa Beckhama: Ukázať tvrdú ruku, aj vziať dieťa do náručia

Jeho futbalová kariéra sa už skončila, no s loptou sa nerozlúčil.

18.07.2013 10:00
Victoria Beckham a David Beckham Foto: ,
Manželia Victoria Beckham a David Beckham si vo výchove detí rozumejú.
debata

Aj keď britský stredopoliar David Beckham (38) prednedávnom ukončil svoju profesionálnu kariéru, nikdy by s futbalom ako takým neskoncoval. S futbalovou loptou sa jednoducho rozlúčiť nedá. Kedysi videl budúcosť vo vedení klubu. „Vedenie ma nikdy nezaujímalo, musím priznať. O päť či desať rokov by som to rád videl inak a povedal by som, že som sa pre riadenie narodil, ale myslím, že sa tak nestane. Oveľa radšej mám iné veci,“ povedal teraz pre „Times“.

„Rád by som trénoval svoju dcéru Harper,“ povedal ďalej. „To je jediná forma riadenia, ktorú by som spravil, pretože nechcem, aby jej hovoril niekto iný, čo má robiť,“ dodal slávny futbalista.

Manžel bývalej „spajsky“ Victorie Beckhamovej (39) má presnú predstavu o tom, ako by mal vychovávať svoje deti. Podľa jeho názoru do istej miery prísne. „Je dôležité byť vystavený určitej tvrdosti. Robím to tak aj s mojimi chlapcami." Napriek tomu vie byť aj citlivý, dobrý ocinko. Poznajú ho tak synovia Brooklyn (14), Romeo (10), Cruz (8) a dcéra Harper. „Niekedy musíte ukázať deťom pevnú ruku, ale aj vziať ich do náručia,“ myslí si fubalista.

debata chyba

+ Ste veľmi sebavedomá osoba, vďaka tomu ste o krok vpred pred ostatnými.
V práci nebudete mať svoje obdobie,...

+ Potrebujete vyváženú stravu počas celého dňa, nezabúdajte na to.
Financie máte zaobstarané ešte na dlho,...