Neverník Liam Gallagher: Manželka si zaslúži lepšieho

Britský spevák Liam Gallagher, ktorý zrejme tri roky podvádzal manželku Nicole Appleton, rozplakal svoju svokru.

30.07.2013 08:00
Liam Gallagher a Nicole Appleton Foto:
Manželia Liam Gallagher a Nicole Appleton na archívnej fotografii.
debata

Tá sa do domu svojej dcéry a lídra kapely Beady Eye vybrala niekoľko dní po tom, ako sa v médiách objavili informácie o jeho nemanželskej dcére Emme s novinárkou Lizou Ghorbani. Prišla zobrať poštu a skontrolovať mačku, pričom si myslela, že Gallagher ešte koncertuje v Španielsku. Na jej prekvapenie však bol doma. „Liam ku mne prišiel a povedal: ‚Nic si zaslúži lepšieho muža, ako som ja‘. Je ohavné povedať niečo také – odporné klišé. Vedela som, že sa rozplačem,“ vyhlásila Mary Appleton pre nedeľník Sunday Mirror. Svoj názor vyjadrila aj speváčkina sestra Lori. „Nie je to muž – len veľké dievča. Nic je zničená a začína sa to vymykať spod kontroly. Vyzerá, ako keby ju zrazil autobus z filmu Nebezpečná rýchlosť, ale má deti, kvôli ktorým musí byť silná,“ uviedla.

Gallagher sa s Ghorbani zoznámil v roku 2010, keď s ním robila rozhovor pre denník New York Times. Už vtedy sa údajne začala ich aférka, ktorá vyústila až do narodenia dievčatka. To prišlo na svet v januári tohto roku. Asi tri mesiace potom sa hudobník s novinárkou prestal stretávať, keďže mu oznámila, že od neho bude súdnou cestou vymáhať výživné. Podľa denníka New York Post žiada tri milióny dolárov (v prepočte približne 2,3 milióna eur). Prvé pojednávanie sa konalo v New Yorku v piatok, pričom Gallagherov právnik odmietol poskytnúť informácie o financiách svojho klienta, kým žalobkyňa nepodpíše zmluvu o mlčanlivosti. Gallagher má tri deti s rôznymi ženami, so spomínanou Appleton sú rodičmi syna Genea.

Liam Gallagher je frontmanom kapely Beady Eye, ktorá vznikla v roku 2009 po rozpade legendárnej skupiny Oasis, kde spolu s ním pôsobil aj jeho brat Noel. Debutovú štúdiovku Different Gear, Still Speeding, ktorá sa dostala na tretie miesto britského albumového rebríčka, vydali vo februári 2011. Pochádzajú z nej single Bring The Light, Four Letter Word, The Roller, Millionaire a The Beat Goes On. Autorom piesní na debute je Liam spolu s Andym Bellom a Gemom Archerom. Medzi úspechy skupiny patrí napríklad vlaňajšie vystúpenie na olympijských hrách v Londýne, kde po tom, ako ponuku organizátorov odmietli Noel Gallagher's High Flying Birds, predviedli najznámejšiu pieseň Oasis – Wonderwall. Druhý album Beady Eye s názvom BE vyšiel 10. júna.

debata chyba
Viac na túto tému: #Liam Gallagher #podvod #Nicole Appleton

+ Dajte svoj život do rovnováhy aj čo sa týka zdravého životného štýlu.
Sledujte trh, aby ste mali prehľad o...

+ Bolesti chrbtice začnite riešiť, sedavé zamestnanie vám nepomáha.
Mierne stagnovanie je prirodzené, nebudete na...