Nemá hanby?! Gallagher sa po prevalení aféry manželke ani neozval

Britský spevák Liam Gallagher, ktorý tri roky podvádzal manželku Nicole Appletonovú, sa jej po prevalení aféry ani neozval.

01.08.2013 12:51
Liam Gallagher a Nicole Appleton Foto:
Manželia Liam Gallagher a Nicole Appleton ešte počas chvíľ šťastia a spokojnosti.
debata

Magazínu Grazia to prezradila speváčkina matka Mary. „Liam sa jej neobťažoval zavolať. Predtým, ako to vyšlo na povrch, jej telefonoval každý deň, no odvtedy s ňou nekomunikoval. Nevie sa s ním skontaktovať, je úplne zničená. Toto vôbec nie je Liam, akého poznám. Podporujú ju jej sestry, ale je v hroznom stave. Ako keby prišla o rozum, bol to pre ňu obrovský šok. Má pocit, že Liam žil dvojitý život,“ opísala.

Gallagher s novinárkou Lizou Ghorbaniovou dokonca splodil nemanželskú dcéru Emmu, pričom o afére sa verejnosť dozvedela po tom, ako sa od neho rozhodla súdnou cestou vymôcť výživné. Appleton je vraj presvedčená, že spevák spával aj so svojou bývalou asistentkou Debbie Gwytherovou, ktorú vyhodil po tom, ako ich spolu odfotografovali pri bazéne na Ibize. Speváčkina rodina si myslí, že ju manžel opustil a ich vzťah ani nechce zachrániť.

Gallagher sa s Ghorbaniovou zoznámil v roku 2010, keď s ním robila rozhovor pre denník New York Times. Už vtedy sa údajne začala ich aférka, ktorá vyústila až do narodenia dievčatka. To prišlo na svet v januári tohto roku. Asi tri mesiace po tom sa hudobník s novinárkou prestal stretávať, pretože mu oznámila, že od neho bude súdnou cestou vymáhať výživné.

Podľa denníka New York Post žiada tri milióny dolárov (v prepočte približne 2,3 milióna eur). Prvé pojednávanie sa konalo v New Yorku minulý piatok, pričom Gallagherov právnik odmietol poskytnúť informácie o financiách svojho klienta, kým žalobkyňa nepodpíše zmluvu o mlčanlivosti. Gallagher má tri deti s rôznymi ženami, so spomínanou Appletonovou sú rodičmi syna Genea.

debata chyba
Viac na túto tému: #Nicole Appleton #Gallagher #Oasis #nevera

+ Všetok či už pohyb, alebo zmeny v strave sa čoskoro prejavia.
V práci sa vám bude dariť, musíte si to urdžať čo...

+ Ste na tom výborne či už fyzicky alebo psychicky a aj budete.
Vyjednávanie o lepších zmluvných podmienkach môže...