Opäť medzi najlepšie oblečenými! Vojvodkyňa Kate boduje štvrtýkrát

01.08.2013 10:34

Už tretíkrát od roku 2011 sa britská vojvodkyňa Kate dostala do zoznamu najlepšie oblečených ľudí sveta, ktorý každoročne zostavuje magazín Vanity Fair.

Kate Middleton alias vojvodkyňa Catherine v...
Kate Middleton alias vojvodkyňa Catherine v pôvabných tehotenských šatách od Emilie Wicksteadovej. Autor: SITA/AP, Tim P. Whitby

Do zoznamu za tento rok, ktorý tentoraz nemá víťaza a neurčuje poradie jednotlivých celebrít, sa dostala aj čínska prvá dáma Pcheng Li-jüan, speváci Justin Timberlake a Beyoncé a člen skupiny Rolling Stones Keith Richards.

Medzi ocenenými je tento rok aj rad športovcov, napríklad basketbalista Miami Heat LeBron James, švédsky brankár hokejového tímu New York Rangers Henrik Lundqvist alebo zadák družstva amerického futbalu New England Patriots Tom Brady. Prvý z nich označil za svoj ​​módny vzor Jamesa Bonda, druhý Franka Sinatru a tretí Steva Jobsa.

Spokojní rodičia princ William a
		vojvodkyňa...
Vojvodkyňa
		z Cambridge, Kate, ešte
		stále...
+7Kate Middleton alias
		vojvodkyňa Catherine
		v...

V tohtoročnom zozname nechýbajú hollywoodske celebrity Kerry Washington, Charlize Theron alebo Brooke Shields, rovnako ako bývalá Spice Girl Victoria Beckham alebo švédska princezná Madeleine, ktorá sa tento rok v Štokholme vydávala.

Medzi najlepšie oblečené osobnosti sa tento rok dostal aj Ronan Farrow, spisovateľ a právnik, ktorý je synom režiséra Woodyho Allena a herečky Mii Farowovej. Za svoj vzor označil spisovateľa Marka Twaina.

Úplný zoznam zverejní Vanity Fair vo svojom septembrovom čísle.

#vojvodkyňa Catherine #Vanity Fair #najlepšie oblečení #móda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vaše zdravie ovplyvňujete len vy sami, preto sa začnite o seba viac starať.
Začnite premýšľať ekonomicky,...

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...