Neber si ho, varuje dcéru Whitney Houstonovej jej stará mama

Cissy Houston, matka zosnulej speváckej hviezdy Whitney Houston, napísala otvorený list svojej 20-ročnej vnučke Bobbi Kristine.

02.08.2013 14:51
Bobbi Kristina a Nick Gordon Foto:
Dcéra zosnulej speváčky Whitney Houstonovej Bobbi Kristina s adoptovaným bratom a zároveň svojím snúbencom Nickom Gordonom.
debata

Tá s ňou prestala komunikovať po vydaní knihy Remembering Whitney (2013), ktorú označila za neúctivú, keďže v nej 79-ročná soulová speváčka opisuje dcérine problémy s drogami, klebety o lesbickom vzťahu i turbulentný vzťah s Bobbym Brownom.

Cissy však dúfa, že „Krissi“ raz pochopí, že chcela svetu jej matku ukázať takú, akú ju poznala ona, s dobrými aj zlými stránkami. Tiež ju varovala pred plánovaným sobášom s Nickom Gordonom, ktorého Whitney vychovávala ako vlastného syna, aj keď ho nikdy neadoptovala.

„Krissi, chcem pre teba len dobré zdravie a šťastie. Chcem, aby si sa v blízkej budúcnosti vydala? Nie, nechcem. Podľa mňa si príliš mladá a bola by som rada, keby si počkala. Ale to preto, lebo som tvoja stará mama. Je mojou povinnosťou robiť si o teba starosti a pýtať sa, či je Nick alebo akýkoľvek iný muž pre teba dosť dobrý,“ napísala a vnučke odkázala, že ju veľmi ľúbi.

Bobbi Kristina Brown oznámila svetu svoje zásnuby v júli prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Prvé zasnúbenie pritom vlani v novembri zrušili, no nakoniec sa dali znovu dohromady. „Áno, ja a Nick sme zasnúbení. Už ma unavujú ľudia, ktorí vravia: ‚Fuj, si zasnúbená so svojím bratom,‘ alebo ‚Keby bola Whitney nažive, boli by ste spolu? Súhlasila by s tým?‘“ vyhlásila Brown, ktorá prišla o matku vlani vo februári.

„Nie sme naozajstní súrodenci a moja mama si ho nikdy neadoptovala. Ona v skutočnosti bola tá, ktorá dokonca povedala, že podľa nej spolu začneme chodiť. Moja mama ma pozná lepšie ako ktokoľvek z vás. Veľa z vás tvrdí, že mi tieto veci hovoríte z lásky. To je hlúposť, lebo keby to tak bolo, chceli by ste len to, aby som bola šťastná. Ľudia skutočne musia prestať posudzovať môj vzťah,“ dodala s tým, že výber partnera je výlučne jej vlastným rozhodnutím.

„Je to môj život a nie váš. Moje rozhodnutia s vami nemajú nič spoločné,“ uzavrela.

debata chyba
Viac na túto tému: #Bobbi Kristina #zasnúbenie #Whitney Houston #rodinný problém

+ Doprajte si dostatok spánku, aby ste regenerovali. Odpočinok je nutný.
Nakúpite knihy, časopisy a iné...

+ Veľké horúčavy vás budú unavovať a vy sa budete cítiť neustále ospalá.
Plánujte dlhodobo, aby ste dosiahli...