West plánuje veľkolepú a extravagantnú svadbu s Kardashianovou

Všetko, čo súvisí s raperom Kanye Westom, má mimoriadnu mediálnu pozornosť. A okrem hudobnej produkcie sa raper tiež snaží ohurovať drahými autami, oblečením či šperkami. Rovnaká má byť aj jeho svadba.

09.08.2013 08:00
Americká televízna celebrita Kim Kardashian a... Foto: ,
Americká televízna celebrita Kim Kardashian a jej životný partner Kanye West.
debata

Zdroj, ktorý cituje britský Daily Mail, tvrdí, že svadba s jeho priateľkou a matkou dcéry North West – televíznou celebritou Kim Kardashianovou je na spadnutie. A nebude to žiaden komorný súkromný obrad.

Dvojica sa vraj už zhodla na tom, že sobáš by mal prebehnúť v Paríži. „Kanye si želá niečo veľmi štýlové, veľké, také, čo prekoná známe svadby,“ uviedol zdroj pre US Weekly. Dôvodom vraj má byť aj fakt, že West ešte nikdy nebol ženatý a chce oslavu dňa D poňať naozaj vo veľkom štýle. Kim neprotestovala.

Ona sama pritom pred časom absolvovala svadbu za desať miliónov dolárov pred objektívmi fotoaparátov a kamier s basketbalistom Krisom Humpriesom. Manželstvo sa však skončilo už po 72 dňoch.

Športovec tvrdí, že ho rodina Kardashianovcov zneužila len na to, aby mohla okolo príprav na svadbu a počas svadobného dňa nakrúcať televíznu reality-šou a zarobiť tak peniaze.

debata chyba
Viac na túto tému: #svadba #Kim Kardashian #Kanye West #veľký žúr

+ Najlepšie urobíte, ak sa nad dnešnými starosťami povznesiete.
Diverzifikácia príjmov môže zabezpečiť finančnú...

+ Premena tréningu na hru zvyšuje záujem a dlhodobú angažovanosť.
Pravidelné poplatky neodkladajte na neskôr,...