Do zlatého kamiónu speváčky Katy Perryovej vrazil opitý šofér

Do zlatého kamiónu, prostredníctvom ktorého americká speváčka Katy Perry propaguje svoj pripravovaný album Prism, vrazil opitý šofér.

11.08.2013 14:48
Katy Perry Foto: ,
Speváčka Katy Perry.
debata

Stalo sa tak v piatok na parkovisku nákupného centra v Pennsylvánii. Pri nehode sa poškodila kabína kamiónu, nikto sa však nezranil. Vodič druhého vozidla najprv z miesta činu ušiel, no následne sa rozhodol vrátiť, pretože si uvedomil, že by ho okrem šoférovania pod vplyvom alkoholu obvinili aj z úteku. Kamión, ktorý je momentálne na turné po USA, má na boku nápis „Katy Perry – Prism – 10–22–13“, pričom ide o dátum vydania spomínaného albumu.

Katy Perry, vlastným menom Katheryn Elizabeth Hudson, debutovala už v roku 2001 gospelovým albumom Katy Hudson. Preslávila sa však až v roku 2008 piesňou I Kissed a Girl z druhej štúdiovky One Of The Boys (2008). Po nej nasledoval jej zatiaľ posledný album Teenage Dream (2010), z ktorého pochádzajú hity ako California Gurls (feat. Snoop Dogg), Firework, Teenage Dream, E.T. (feat. Kanye West), Last Friday Night (T.G.I.F.) či Part of Me. Exmanželka komika Russella Branda sa okrem hudby príležitostne venuje aj herectvu – prepožičala hlas animovanej postavičke v epizóde seriálu Simpsonovci (1989) i Šmolinke v snímke Šmolkovia (2011), hosťovala v seriáli Ako som spoznal vašu mamu (2011) a predstavila sa v dokumente Katy Perry: Part of Me (2012) o jej kariére a osobnom živote. Vlani v septembri ju prestížny americký hudobný magazín Billboard vyhlásil za ženu roka 2012. Momentálne randí so spevákom Johnom Mayerom.

debata chyba
Viac na túto tému: #Katy Perry #zlatý kamión #album Prism

+ Nájdite čas na relax, je to dôležité pre vaše zdravie a šťastie.
Aj vy musíte dodržiavať určité pravidlá, aj čo...

+ Ak potrebujete, pospite si aj poobede, je to v poriadku.
Začnite sa v prácu viac snažiť, dotiahnete to na...