Bratranec Franka Oceana žaluje Chrisa Browna. Nechal ho brutálne biť

Bratranec amerického speváka a rappera Franka Oceana zažaloval r'n'b speváka Chrisa Browna. Sha'Keir Duarte tvrdí, že ho brutálne zbil Brownov bodyguard.

15.08.2013 13:09
Chris Brown Foto: ,
Spevák Chris Brown na súdnom pojednávaní.
debata

Malo sa tak stať ešte 27. januára počas potýčky medzi oboma spevákmi na parkovisku pred hudobným štúdiom v meste West Hollywood. Duarte uviedol, že bodyguard s prezývkou Hood ho minimálne dvanásťkrát kopol, keď už ležal na zemi, pričom niekoľko kopancov utŕžil aj do hlavy.

Brown údajne svojho bodyguarda povzbudzoval a po útoku sa Duartemu posmieval. Ten teraz žiada bližšie nešpecifikované odškodné. Brown sa k žalobe zatiaľ nevyjadril. Pôvodne plánoval Browna zažalovať aj samotný Ocean, nakoniec si to však rozmyslel.

Chris Brown momentálne čelí aj obvineniu zo spôsobenia dopravnej nehody a následného úteku z miesta činu. Súd mu preto v júni na základe žiadosti prokurátora zrušil podmienečný trest za útok na bývalú priateľku Rihannu z roku 2009, spevák však nemusel nastúpiť do väzenia.

Sudca ho prepustil na jeho vlastnú zodpovednosť s tým, že sa musí znova dostaviť na súd 15. augusta. Ak však potom sudca rozhodne, že spomínanou nehodou porušil podmienku, môže ísť do väzenia až na štyri roky.

debata chyba
Viac na túto tému: #Frank Ocean #Sha'Keir Duarte

+ Nemárnite čas obchádzaním barov a večerného popíjania, ubližujete si.
Pre dosiahnutie svojich cieľov musíte...

+ Vezmite rodinu a choďte do lesa, potrebujete získať stratenú energiu.
Príležitostnú brigádu si overte...