Zvedavci sa dočkajú! Kanye West ukázal fotografiu dcérky North

Americký rapper a producent Kanye West po prvý raz ukázal verejnosti svoju dcérku North.

21.08.2013 13:45
Kanye West a jeho partnerka - tehotná Kim... Foto: ,
Raper Kanye West a jeho partnerka - tehotná Kim Kardashian.
debata

Fotografiu dievčatka priniesol do talkšou Kris Jenner, ktorá je matkou jeho partnerky Kim Kardashian. Jedna z diváčok, ktoré boli v publiku, prezradila, ako North vyzerá.

„Práve som bola na šou Kris Jenner a dnes tu bol Kanye West! Bol taký úprimný a požehnal nás fotografiou bábätka North. Vyzerá ako Kanye. Má líca ako on a je skoro rovnako tmavá, no má veľké oči ako Kim. Je úplne rozkošná,“ napísala na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

V rozhovore, ktorý odvysielajú v piatok 23. augusta, West tiež otvorene prehovoril o svojom vzťahu s Kim Kardashian. Žartoval vraj, že bol do nej zamilovaný tak dlho, že už uvažoval o kariére športovca. Televízna hviezda má totiž za sebou vzťahy s basketbalistom Krisom Humphriesom či hráčom amerického futbalu Reggiem Bushom.

West a Kardashian začali spolu chodiť vlani v apríli po rokoch priateľstva. V decembri rapper počas koncertu prezradil, že spolu čakajú dieťa. Začiatkom júna potom Kardashian v prvej epizóde ôsmej série reality šou Keeping Up With The Kardashians prezradila, že s Westom budú mať dcéru. Potvrdila tak špekulácie, ktoré sa na internete objavili už vo februári. Dievčatko prišlo na svet v júni.

debata chyba
Viac na túto tému: #Kanye West #fotografia #dcéra North West

+ Svoje bolesti nezaháňajte len liekmi, mali by ste vedieť príčinu.
Preneste sa už cez to, že ste raz v živote...

+ Pravidelné prestávky počas práce znižujú stres a zvyšujú produktivitu.
Nerobte si z nikoho srandu, ani vy ste...