Zayn Malik z One Direction požiadal o ruku Perrie Edwards

Člen britsko-írskeho boybandu One Direction Zayn Malik a Perrie Edwards z formácie Little Mix sa zasnúbili.

21.08.2013 18:10
One Direction, Zayn Malik, Perrie Edwards Foto: ,
Perrie Edwards z Little Mix s diamantovým prsteňom.
debata

Začalo sa o tom klebetiť po tom, ako speváčku v utorok na premiére filmu This Is Us (2013) o One Direction videli so zásnubným prsteňom. Správy potvrdila jej matka pre Real Radio. „Áno, je to pravda. Zasnúbili sa v nedeľu a je to nádherné, pretože Zayn je skvelý a Perrie ho nesmierne ľúbi. Je to úžasné, veľmi dobre si rozumejú,“ povedala. Malik a Perrie spolu chodia od začiatku minulého roka.

Skupina One Direction, ktorú okrem Malika tvoria Louis Tomlinson, Liam Payne, Harry Styles a Niall Horan, sa preslávila v speváckej súťaži The X Factor, kde skončila na tretej priečke. Po šou s nimi vydavateľstvo Syco Records podnikateľa Simona Cowella podpísalo kontrakt na dva milióny libier a pätica sa stala fenoménom, ktorému sa ako prvej formácii z Veľkej Británie podarilo po úvodnom týždni predaja debutového albumu Up All Night (2011) dostať na čelo amerického rebríčka Billboard 200.

V britskom albumovom rebríčku debutovali na druhej priečke. Ich druhá štúdiovka Take Me Home vyšla vlani v novembri a ovládla britský aj americký albumový rebríček, pričom sa darilo i singlom Live While We're Young, Little Things a Kiss You. Tento rok vydajú ďalšiu štúdiovku s názvom Where We Are. Anglická dievčenská skupina Little Mix triumfovala v ôsmej sérii X Factoru, po ktorej tiež podpísali zmluvu so Syco Records. Vlani vydali debutovú štúdiovku DNA.

debata chyba
Viac na túto tému: #zásnuby #One Direction #Zayn Malik #Perrie Edwards #Little Mix #diamantový prsteň

+ Vypnutie elektroniky hodinu pred spaním zlepší kvalitu odpočinku.
Delegovanie menej dôležitých úloh uvoľní...

+ Vyjadrenie láskavosti iným ľuďom zvyšuje vaše vlastné šťastie
Nastavenie hraníc medzi pracovným a osobným...