Kanyeho Westa zažaloval fotograf, ktorého napadol na letisku

Fotograf Daniel Ramos, ktorý sa 19. júla na letisku v Los Angeles dostal do potýčky s Kanyem Westom, sa rozhodol podať na rappera žalobu za napadnutie, ublíženie na zdraví a porušovanie občianskych práv.

22.08.2013 15:30
Kanye West Foto: ,
Kanye West.
debata

Uviedol to na tlačovej konferencii, kde ho sprevádzala jeho právnička Gloria Allred. Tá okrem toho požiadala súd o vydanie zákazu približovania sa.

K incidentu došlo, keď West na letisku prechádzal cez skupinu fotografov, keď sa zrazu obrátil na jedného z nich a povedal: „Vy sa ma snažíte dostať do problémov, aby som na vás vybehol a musel vám potom zaplatiť 250-tisíc dolárov“. Následne sa dostal do potýčky s Ramosom, ktorého museli potom ošetriť v nemocnici. Z celého incidentu vzniklo aj video, no losangeleský okresný prokurátor napriek tomu rozhodol, že rappera neobviní z napadnutia a pokusu o krádež fotoaparátu. Ramos na tlačovej konferencii uviedol, že West mu spôsobil zranenie nohy, pre ktoré musel chodiť dva týždne o barlách a v súčasnosti používa paličku. „Iba som sa snažil vykonávať svoju prácu. Nechcem, aby sa aj niekomu inému stalo to, čo sa stalo mne,“ vysvetlil dôvod, prečo sa rozhodol rappera zažalovať.

Tridsaťšesťročný Kanye West odštartoval hudobnú kariéru v roku 1996, keď ako producent spolupracoval s rapperom Gravom. Neskôr produkoval skladby pre interpretov Jermaine Dupri, Foxy Brown alebo Goodie Mobb. Známym sa však stal až v roku 2001, keď sa podieľal na albume The Blueprint od rappera Jay Z. Svoj debutový štúdiový album The College Dropout vydal v roku 2004. Nasledovali nahrávky Late Registration (2005), Graduation (2007), 808s & Heartbreak (2008), My Beautiful Dark Twisted Fantasy (2010) a Yeezus (2013). So spomínaným Jay Z okrem toho nahral album Watch The Throne (2011). Medzi najväčšie hity 21-násobného držiteľa Grammy patria skladby Jesus Walks, Gold Digger, Diamonds From Sierra Leone, Stronger, Love Lockdown, Heartless alebo All Of The Lights. West, ktorý vedie vlastné vydavateľstvo G.O.O.D. Music, má na konte aj tri Brit Awards a sedem BET Awards.

debata chyba
Viac na túto tému: #žaloba #Kanye West #Daniel Ramos

+ Najlepšie urobíte, ak sa nad dnešnými starosťami povznesiete.
Diverzifikácia príjmov môže zabezpečiť finančnú...

+ Kondíciu si udržiavajte pravidelným posilňovaním a dýchacími cvičeniami.
Vo financiách...