Sylvester Stallone si nezahrá seriálového Johna Ramba

Americký herec Sylvester Stallone si nezopakuje rolu Johna Ramba v novom seriáli venovanom tomuto kultovému akčnému hrdinovi.

24.08.2013 14:30
Sylvester Stallone Foto:
Herec, režisér a scenárista Sylvester Stallone.
debata (2)

„Hoci produkčné spoločnosti Entertainment One a Nu Image pracujú na televíznom seriáli založenom na Rambovi, Sylvester Stallone sa určite nevráti do tejto ikonickej úlohy,“ povedal pre magazín The Hollywood Reporter hercov hovorca. Zároveň však nevylúčil iný druh spolupráce na projekte.

Stallone sa po prvý raz objavil v úlohe bojovníka Johna Ramba v roku 1982. Následne vznikli snímky Rambo II (1985) a Rambo III (1988), pričom prvá z nich bola nominovaná aj na Oscara za špeciálne efekty. Stallone po dvadsiatich rokoch oživil sériu filmov snímkou Rambo: Do pekla a naspäť (2008), ktorú sám režíroval. Herec, ktorý je okrem Ramba známy aj ako predstaviteľ kultového boxera Rockyho, momentálne nakrúca tretiu časť akčnej série The Expendables (2010, 2012). Predstavia sa v nej aj Arnold Swarzenegger, Harrison Ford, Mel Gibson, Antonio Banderas, Wesley Snipes, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Terry Crews či Randy Couture.

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Sylvester Stallone #John Rambo #akčný hrdina

+ Deň stvorený na očistu vášho tela, zvýšte príjem tekutín a nejedzte.
Navštívite služby maséra a nebojte sa...

+ Doprajte si čas na čítanie kníh, rozširuje obzory a prináša radosť.
Nemusíte mať za každú cenu najdrahšie veci,...