Christina Aguilera napísala fanúšikom dojímavý list

Speváčka Christina Aguilera (32) nechala emóciam voľný priebeh a svojim fanúšikom napísala dlhý, 175-riadkový list plný vďaky.

31.08.2013 02:10
Christina Aguilera Foto: ,
Speváčka Christina Aguilera.
debata

„Som taká vďačná a šťastná za vašu podporu, čas, obetavosť, láskavosť, pochopenie, trpezlivosť a súcit,“ napísala okrem iného. Občas býva uzavretá, ale teraz mala potrebu podeliť sa so svojimi pocitmi a myšlienkami, „s tým, ako sa cítim,“ napísala speváčka vo svojom liste, ktorý zverejnila v stredu večer na svojej internetovej stránke.

Chcela by som aj naďalej usilovne pracovať, aby som podala ten najlepší výkon, píše ďalej štvornásobná držiteľka Grammy vo svojom príspevku, ktorý mohol byť aj reakciou na rastúcu kritiku na jej najnovšie diela a vzhľad. Jej posledný album Lotus (2012) bol prepadákom, inak nedopadli ani filmy Burlesque či Männertrip.

„Nikdy som nemala pocit, že by som mala obhajovať svoju prácu,“ povedala. „Všetci sme jedineční a nemusíme vysvetľovať, prečo niečo vytvoríme a prečo robíme to, čo máme radi. Nikomu nič nemusíme dokazovať.“ Fanúšikovia sa speváčke poďakovali za jej slová. „Taký neuveriteľne krásny list – úprimný, dojemný a plný lásky,“ komentoval jeden fanúšik jej srdcervúce slová.

debata chyba
Viac na túto tému: #fanúšikovia #Christina Aguilera #ďakovný list

+ Dostatok spánku je základom pre zdravie a pozitívnu myseľ.
Učte sa každý deň novým veciam, vedomostí nie je...

+ Ak potrebujete, pospite si aj poobede, je to v poriadku.
Začnite sa v prácu viac snažiť, dotiahnete to na...